Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç birşey imkansız değildir ozaman cern de milyarlarca dolar harcayıp neden bukadar işe kalkışıyorlar ve sadece bir var sayım için :D

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bende bu nakarat neden dilime dolandı bugün diyordum,
meğer buraya yazmam gerekiyormuş,
ordunuuuuunnnnn dereeeeeleeeeeriiii aksa yukaaaarıııııı aksaaaaaaaaa.

merhaba uzun zamandır bu konu ilgimi çekiyordu fırsat buldukça uğraşıyordum. geçen yıl çalışma hayatımı sonlandırdım yani emekli oldum ve hobilerimle uğraşacak artık bol zamanım var maddi imkanlarımda biraz kısıtlandı ama bu sistemlerle imkanlarım ölçüsünde daha fazla uğraşmaya başladım . bahsettiğiniz sistemin çizimini gönderebilirseniz inceledikten sonra ilk prototipi gerçekleştirmek için çalışmalara karşılıklı saygı ve güven çerçevesi içinde başlayabilirim.

Bunu görmüş müydünüz? İlk hareket veriliyor sadece
[video=youtube_share;FLek_3Hpwus]http://youtu.be/FLek_3Hpwus[/video]

merhaba uzun zamandır bu konu ilgimi çekiyordu fırsat buldukça uğraşıyordum. geçen yıl çalışma hayatımı sonlandırdım yani emekli oldum ve hobilerimle uğraşacak artık bol zamanım var maddi imkanlarımda biraz kısıtlandı ama bu sistemlerle imkanlarım ölçüsünde daha fazla uğraşmaya başladım . bahsettiğiniz sistemin çizimini gönderebilirseniz inceledikten sonra ilk prototipi gerçekleştirmek için çalışmalara karşılıklı saygı ve güven çerçevesi içinde başlayabilirim.
Bir çizimim vardı yakın zamanda tekrar paylaşırım

Bu gün Muammer yıldızın sitesindeki aşağıdaki yazıyı okudum. Şu ana kadar edindim bilgilere bir bakıyorum da geçmişte bu işi yapanların çoğu sonunda dolandırıcı oluyor. Mesela perendev. Oda bir süre muammer yıldız gibi şovlar yapıp dünyayı ve fuarları dolaşıyor sonra birçok şirketi dolandırdığı iddiasıyla tutuklanıyor tabi ortada motor falan da yok. Sanki muammer yıldızınkinde de aynı sahneler tekrarlanıyor. Mesala bizden birde kubilay barlas var. Geçmişte Erke diye bir saçmalık atılıyor ortaya ve saçma sapan videolar yayınlanıyor tv de tabi sonu olmuyor. Bu erke olayına kubilay barlasta dayil. SOnra ikamet ettiği yerde belediyeye bilgisayar mühendisi olarak sahte diplomayla başvurup belediyeyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanıyor. Birkaç videosu da var. Oda muammer gibi birşeyleri saklıyor ve şirketlerle anlaşma yaptığını iddia ediyor. Birde perendev dışındada bir enerji cihazı icad ettiğini iddia ediyor. Özellikle kubilayda çok ciddi çelişkiler buldum. Velhasılkelam sonuç olarak (iftira etmiyim günahları boynuna) bunlar bana dolandırıcılık yapıyormuş gibi geldi. Yani her nekadar yapılamayacağına inanmıyor olsamda böyle bir sonuca vardım paylaşayım dedim.

BSMH, manyetik çeviricilerinin, dünya çapında seri üretimine başlanması için üretim lisansları vermeye başlamıştır.

Muammer_Yildiz_magnetic_rotator.jpg

İlk aşamada verilecek olan üretim lisansları, aşağıdaki manyetik çevirici tipleri içindir.

• 1. 0,5 HP - 1,0 HP
  • 2. 1,5 HP - 3,0 HP
  • 3. 3,5 HP - 4,5 HP
  • 4. 5,0 HP - 7,0 HP
  • 5. 7,5 HP - 15 HP
Lisans başvurusu yapmak isteyen firmaların, niyet mektupları ile birlikte resmi firma belgelerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir. Görüşme randevuları, başvuru sırasına göre verilmektedir. İlgililere önemle duyurulur.

o kadar konuşulmuş kimse termodinamiğin birinci yasasından bahsetmemiş arkadaş :)

Youtube'dan saçma salak video izleyip ahkam kesen adama dermodinamik yasası anlatsan ne yazar? Mıknatısla dünyayı kurtaracağını zannedir ancak...

o kadar konuşulmuş kimse termodinamiğin birinci yasasından bahsetmemiş arkadaş :)
Youtube'dan saçma salak video izleyip ahkam kesen adama dermodinamik yasası anlatsan ne yazar? Mıknatısla dünyayı kurtaracağını zannedir ancak...

Yani kusura bakmayın cahil desem kızacaksınız kardeş. Termozırtnamiğin bilmem kaçıncı yasası kuran ayetimi ki değişmesin veyahut yanlış olmasın. Periyodik cetvelde bir sürü değişiklik oldu mesela neden? Neden bu maddelerin kütleleri önce farklı şimdi farklı ölçüldü?

Siz atom bombasını nasıl kabul ediyorsunuz onuda hala anlamış değilim. Bence at gözlüklerinizi çıkarmanın vakti geldi artık. Ne zaman bu ülkede biri çıkıp yeni birşeyler yapmaya kalksa bası kara şimşek cahiller hep böyle yaparsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,389
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri