parsic te lcd kullanımı

para vermeye değmez ha hayatınız beleş olmuş sizin,başkaları düşünsün yapsın sen ben bedava kullan sonrada müslümanım ben hak yemem diye geçin

Swen Gosch
Roonstraße 5
D-25335 Elmshorn
Telefon: +49-(0)4121-22039
E-Mail: [email protected]

uzatmaya gerek yok isteyen üstteki adresten temin edebilir ulaşamazsanız niğdede bi hoca var
antrak"tan ona da ulaşırsınız oda temin edebiliyo
ben parsicle çok endüstriel uygulama yaptım ve memnunum

erturul arkadaş sem merak etme biz ne yaptımızı biliyoz diğer başlıtada yazmıştım 3.60 bende lisanslı üstelik ayhan hocadan "kolaypic" parasıyla türkçe kullanma kılavuzu ve örnek devreler cd sinide aldım sen gönlünü ferah tut 3.49 nette bol olduğu için böyle yazdım ve daha önce forumda upload etmiştim ama 3.60 da oyle bişey olmadı

arkadaşlar ne olur benden bundan sonra parsic le ilgili bir şey istemeyin ama uğraştığınız bi proje olursa yardımcı olurum

Son düzenleme:
gönderdiginiz dosyaları acamıyorum.acmak ıcın hangı programı kullanmam gerekıyor.yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim

ergun bey ben bu 3.60 ı satın alma istiyorum nasıl olacak bu iş bana yardımcı olurmusunuz...Ben bu Niğde' de ki hocayı bulamadımda...

yardımlarınız için teşekkür ederim Ergun Bey ... Parsic ile ilgili bir sorum olacak .... Ben parsic de counter ile bi işlem yapmak istiyorum...diyelim ki counter ı 15 e kadar saydırdım , bu arada enerji kesildi geldi ben bu 15 değerinin silinmemesini istiyorum..bunu yapabilirmiyiz...çamaşır makinalarındada PIC var elektrik kesilip geldiğinde kaldığı yerden devam ediyor....bu nun gibi olmasını istiyorum...

slm :ergun bey parsic in 3.60 versiyonunu da pıc ler aynımı yoksa yeni pıc lerede ilave etmişlermi acba 16f676 veya 18fxx gibi .şimdiden tşkler .benim şu an kulandığm 3.56 parsıc........adnan ışık hocaya bende batım ama antrak da bulamadım ne üye nede kurucularda gözükmüyor sizden ricam tele fonu falan varsa yazarsanız sevinirim

Son düzenleme:
3.56 yı bilmem içeriğini görmeden bir şey söylemem yalnış olur ama 18 serisi yok
16f676 de yok başka sormak istediğin birşeyler varsa cevaplarım
adnan hocanın tlf. kaybetmişim ama maili bu: [email protected]

ibrahim bey kısa bi örnek mailinize gönderdim boş zaman bulursam daha örnek hazırlarım

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri