Parmakla Araba Çalıştırma, Cep ile Araba Çalıştırma

Hocam paylasım ıcın tesekkur ederım BIOKEY ıle gsm modul konusunda verdıgınız kart tasarım olarak bırbırıne benzıyor.Sıze bırkac sorum olacaktı kart uzerındekı sr100 ıle belırtılen elemanlar nedır.Baskı devrelerı nereye yaptırıyorsunuz

Hocam paylasım ıcın tesekkur ederım BIOKEY ıle gsm modul konusunda verdıgınız kart tasarım olarak bırbırıne benzıyor.Sıze bırkac sorum olacaktı kart uzerındekı sr100 ıle belırtılen elemanlar nedır.Baskı devrelerı nereye yaptırıyorsunuz

evet tasarımlar aynı kutuya sığsın diye o şekilde çizmiştim.
sr100 bulamazsanız herhangi bir smd melf pakette shotcky diod kullanabilirsiniz. kartları printronics firmasına yaptırıyorum.

valla tebrikler bende arabama taktirmak isterdim dogrusu cok guzel prj

Allah yolunu açık etsin,harcadığın zamanı,emeği,parayı,fedakarlığı tahmin edebiliyorum.Tebrik ediyorum.

selam hemserim ben yurt disinda yasiyorum vede ankara liyim sizin proje butun marka arabalar icinmi yoksa belli basli markalar icinmi
benim araba audi A3 2006 MODEL projenizde sizlere basarilar dilerim saygilarimla

selam hemserim ben yurt disinda yasiyorum vede ankara liyim sizin proje butun marka arabalar icinmi yoksa belli basli markalar icinmi
benim araba audi A3 2006 MODEL projenizde sizlere basarilar dilerim saygilarimla

anadoldan ferrariye hemşerim :) audi yede çok yakışır.

insallah izine arabayla geldimmi yaniniza uruyacagim nasilsa ankaraya kesin gidecegiz kayinpederler ankarali

Emeğinize vede ellerinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.

Konuyla ilgili tüm mesajları okudum. Gerçekten güzel çalışma. Bir tavsiyem var. Sisteme hız sabitleyici yada hız kısıtlayıcı bir opsiyon eklemek zor olur mu? Her ne kadar bazı yeni ve üst model arabalarda hoz sabitleyici olsa bile; seri üretime geçtiğinde -inşallah geçer- böyle bir opsiyon eklense iyi olur. Daha sonraki aşamada sadece birkaç eklenti ile arabayı uzaktan istediğiniz adrese de götürüp getirebilirsiniz bile..

Kolaylıklar diliyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri