otomasyon fuarı 28 şubat 2008

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayın gunerdr !
Gönül ne çay ister ne çayhane, gönül dost ister çay bahane. Çay kurabiye işin latifesi. Gönlümüz dostlarla tanışmak için can atıyor. Stand varsın küçük olsun. Koridor bize yeter. HOŞÇAKALIN

İnşallah bir aksilik olmazsa bende ordayım.Görüşmek üzere..

ArkadaŞlar win fuarlarinin 1 fazi olan machinery fuari dun aÇildi mekanİk endÜstrİ kaynak ve İŞleme tezgahlari sergİlenİyor İlgİlenen arkadaŞlara duyurulur. dÜn ben oradaydim Çok guzel bİr fuar İnŞallah 2 fazi olan otomasyon fuarinda da sİzİnle buluŞuruz

Biz de Kocaeli üniversitesi elektrik mühendisliği son sınıf öğrencileri olarak orada olacağız.İnşallah buluşuruz.Görüşmek üzere.

Bopa Elektrik (İzmit) olarak çalıştığım firmada katılıyor bu fuara, bende 28-29 şubatta görevliyim. Standımıza gelirseniz bende Tanışmak isterim sizlerle (ismim Mustafa).

Tense Elektrik Elektroniğede uğrarım mutlaka. Görüşmek üzere...

Darky ' Alıntı:
Bopa Elektrik (İzmit) olarak çalıştığım firmada katılıyor bu fuara, bende 28-29 şubatta görevliyim. Standımıza gelirseniz bende Tanışmak isterim sizlerle (ismim Mustafa).

Tense Elektrik Elektroniğede uğrarım mutlaka. Görüşmek üzere...
Sayın Darky !
Bizler Kontrolkalemi üyeleri olarak 2 Mart pazar günü buluşmayı düşünüyoruz. Hafta içi ve cumartesi günü birçok arkadaşımız çalışabileceği için pazar günü buluşmayı düşünmüştük. Pazar günü gelirseniz tanışabiliriz inşaallah. HOŞÇAKALIN

Arkadaşlarım bende işim gereği 1 mart tarihinde öğleden sonra fuarda bulunacağım. Burada yani sitemizin üyeleri olan arkadaşlarıma bir sözüm olacak. Fuarlarda da toplayacağımız bilgi edineceğimiz tecrübeler olacaktır. Yeni fikirlerimizin de türeyeceği yerlerdir. Eğer ki imkanı olan her kim var ise rica ediyorum gelebilsinler. İmkanı olamayan arkadaşlarımızda internet ortamından büyük ve de köklü olan firmaların otomasyon teknikleri ile bilgiler edinsin derim. Hedefi olmayan bir mermi karavanaya gider. Mesleğime aşığım ben. Fuarlarda da mesleğime hitap eden her ne olursa olsun geniş anlamda ilgimi çeker. Vakit ve emek ayıran tüm arkadaşlarımıza tarafımca teşekkür etmeyi borç bilirim. Hoşçakalın!

fuar yarın sabah başlıyor herkepse hayırlı olsun

Mustak ' Alıntı:
Arkadaşlar ben yarın fuarda olacam, sayın Şef sizinle tanışmak başka bir fuara kalacak, hoş geçen fuar fotograflarında sizi tanımış kadar olduk.
Sizin canınız sağolsun sn. Mustak ! İnşaallah başka zaman başka bir yerde tanışırız. Sağlıcakla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri