Win 2013 Otomasyon Fuarı 2. Fazındaki Standımıza Tüm Üyelerimizi Bekleriz

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Sayın Forum Sakinleri

2009 yılından beri düzenli olarak katıldığımız Uluslararası Endüstriyel Otomasyon Fuarlarının bu yıl 20.'si düzenlenmektedir. Bu yıl da Kontrolkalemi.com olarak fuarda yerimizi alacağız. 21 Mart - 24 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek WIN Otomasyon Fuarı 2. Fazında Fuaye özel alanındaki standımıza tüm üyelerimizi bekleriz. Stand yerimiz aşağıdaki fotoğraflarda yuvarlak içine alınarak işaretlenmiştir.

Online Davetiye için;
WIN - World of Industry

Fuar Ulaşım Bilgileri için;
WIN - World of Industry

Standımızın Fuardaki Konumu

Ekli dosyalar

• 306266_491185777607643_1661215753_n.jpg
    306266_491185777607643_1661215753_n.jpg
    18.6 KB · Görüntüleme: 102
Esenler otogardan nasıl geleceğimizi tarif eden olursa minnettar kalırım.İstanbul dışından geleceğim de fazla bilgim yok yol hakkında

Esenler otogardan nasıl geleceğimizi tarif eden olursa minnettar kalırım.İstanbul dışından geleceğim de fazla bilgim yok yol hakkında

otogardan havaşa bin en yakın metrobüs durağında indirmesini söyle..Metrobüse bin TÜYAP ın önünde inersin zaten son durak orası

önemli olan şu İstanbulda ulaşımlardan vapur,metro,metrobüs bunlar için İstanbul kartın olması lazım diger türlü ulaşımın pahalıya gelir.otobüslerde parageçmez bilet geçmez..

Diğer alternatif: Esenler otogarda alt kata in, metroya bin. Hava alanı yönüne olana. Ataköy-Şirinevler durağından metrobüse geçiver (çünkü bu durakta metro-metrobüs mesafesi en az). Avcılar yönüne olana bin.. Avcılarda in, aynı durakta beylikdüzü metrobüsüne geç, son durak zaten tüyap. Sağlıcakla...

Ağabeylerim, hol 9, E 125 nolu standa elektrik elektronik ekip şefliğini üstlendiğim; Celal Bayar Üniversitesi EcoMagnesia Güneş Arabası Takımı olarak geçen sene ki Shell Eco Marathon'a katıldığımız Solar-Prototype aracımız sergilenmektedir...

Ağabeylerim, hol 9, E 125 nolu standa elektrik elektronik ekip şefliğini üstlendiğim; Celal Bayar Üniversitesi EcoMagnesia Güneş Arabası Takımı olarak geçen sene ki Shell Eco Marathon'a katıldığımız Solar-Prototype aracımız sergilenmektedir...

inş. gelince uğrarız .

sağlıcakla kal :)

Bugün fuarı gezme imkanı bulabildim. Sayın Murath ve sayın Burçin ERİŞEN'le çay içip, bol bol sohbet ettik.
Teşekkürler sayın Murath, teşekkürler sayın Burçin.

suan yoldayim nasp olursa bende caylarini icecegim

Sn. Şef

Asıl biz teşekkür ederiz. Hasta halinle nerelerden kalktın geldin ziyaretimize. Kırmadın bizi yalnız bırakmadın saolasın varolasın.

Standı ziyaret ettim hatta not defteri ve kalemde aldım :) Hatta "Siz admin misiniz?" falan dedim stantda ki görevli iki abiye :D Tekrardan selamlar...

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri