okuyunca gozlerım yaşardı

Ben olacakları söleyim mi.Bir adet yöneticimz varki niki de kendisi de meşhur olma yolunda.Şimdi o şahıs gelecek yazacak yazacak tonla yazacak sölücek çizecek oynucak.Konu kapatılmıştır diyecek.nerde demokrasi nerde saygı.Burda çok değerli yöneticilerimiz var Sayın tossun2008 bunlardan bir tanesi,gerekli uyarısını yapar ve çekilir kenara.Keşke tüm yöneticilerimiz öyle olsa ama nerde.Üye arkadaşlardan birtanesi yüksek gerilim hakkında bilaç şey yazmıştı sonuçta yüksek gerilim bu.Demişti ki kontrolsüz gitsek genelde bişi olmuyo her zaman böyle kontrolsüz yapsam olur mu yani o kadar tertbata gerek var mı gibisinden bişeyler sölemişti ben de cevap olarak dedim ki: dostum tedbir müminin giysisidir dedim.Sonra o malum yönetici geldi burası sizin dininizi tartışacağınız yer deil dedi.Oysaki o mizahi verilmiş bir tür tepkiydi.bwenim verdiğim tepki.Sonra beni uyaran kişinin nikine bakıyorum tamamen ürkütücü.Evet Sayın azrail nikli yönetici sizden bahsediyorum.Ve kesinlikle standartlara uyduğunuzu düşünmüyorum.Genelede son sözü söleyip konuyu kapatan siz oluyosunuz; bu yüzen bu yazdıklarım.Ayrıca Sayın ertek68 in başına gelenler benim de geldi.Stant açmak isim göstermekten öteye gövde gösterisinden daha farklı bi boyuta ulaşssın lütfen.Saygılarımla

Sayın mstfmrt yalan dolanla iftira atmayı kesmemeniz durumunda malum yönetici tarafından aynı zamanda uzaklaştırılacaksınızda.

İnsanları yanıltmak ve yönetime karşı kışkırtmak için yazdığınız mesaj baştan aşağı yalan.

Bir defa konunun yüksek enerji ile alakası yok depremin önceden tahmini konusunda bir haber olan https://www.kontrolkalemi.com/forum/serbest-konular/42239-dogruysa-yasadik.html isimli konudur. Bu konuda yazdığınız mesajda yüksek enerji ile alakalı değil deprem ile ilgili bir mesaja cevap yazdınız.

nereye kadar yaşayacaksın .. sen binayı sağlam yap takdir allahtan zaten öleceksen her türlü gidiyosun

TEDBİR MÜMİNİN GİYSİSİDİR! dostum;)

size cevap yazan ise ben değilim başka bir üye

arkadaşlar kusura bakmayın bu haberi siz din muhabbeti yapasınız diye koymadık buraya...

Daha sonra aynı üyeye cevapta yazdınız.

facebook kaldırılsın mı adı altında açılan başlıkta verdiğiniz ve verilen tepkiler siyasal konuşma olmuyo da neden bunu dini bir konuşma olarak algılıyosun anlamıyorum..rumuzu çok önemli deil ama üyelerden birisi insan vücudunda bulunan bir organı ALENEN,ayan beyan kendi yorumlarına katarken gayet normal;ben böyle bir yorum yaparken neden anormal görülüyo.dini bir konuşma yoktur saygılar...;)

Bir daha benzer bir girişiminizde uyarı bile yazmakla uğraşmam haberiniz olsun.

ben bir kaç senedir bu sitedeyim her şey iyi güzel ama ne yazıkki yöneticiler olaylara objektif yaklaşamıyorlar çoğu zaman.. yanlış anlaşılmak istemem ama işlerine gelmeyen konuları kilitleyim diğerlerini cılkı çıkana kadar göz önünde tutuyorlar, konudan konuya değişiyor tutumları , bir çoğunda siyaset yada tartışma oluyor ama ceza alanlar yada kilitlenen konular hep belirli bir düşünceye sahip insaların konuları oluyor.. anlayana

Sayin ertek tamam sucluyum vede muhtemelen sohbet ettigimiz kisi ya bir uye arkadas vede sayin site yetkilisi murath olabilir.Fakat madem duymadikki benim kulaklar agir isitir biraz kulagimin dibine gelip bagirabilirdiniz ama siz yapmamissiniz olabilir umarim en kisa surede gorusmek uzere yine aksilik cikmaz sa standta cumartesi vede pazar gunu gorev alacagim

Site yöneticilerinin üyelerle ilişkiler konusunda berbat, kalitesiz tutum içinde olduklarını düşünüyorum. Olaylara agresif, kişisel, ego tatmin ediyorlarmış gibi yaklaşıyorlar.
Site ne kadar kaliteli dolu olursa olsun bunun kadar önemli olanda ilişkiler. Böyle giderse ya bir noktadan öteye ilerleyemez yada gerilemeye başlar. İlişkilerdeki kalite her sektörde başarıyı getirir.
Bakın adam konunun başında "üyeliğiin silinmesi pahasına diyor".
Onusal üyeliğini silinen bir arkadaşımız bir daha yazmıcam dedi. Onu sil bunu sil, ona "tü kaka" buna "şunu dediğin için atıldın" en sonunda burada elle tutulur kimse kalmayacak.

sayin ufuk simdi size nacizane bazi konulari aciklamak zorunda kaliyorum maalesef
simdi arkadasim biz yoneticelerin icinde herturlu goruse sahip insan bulunmaktadir
dolayisiyla bir yonetici yasaklama yaptigi zaman eger diger yoneticiler buna karsiysa bu aramizda mutlaka tartisilmis vede gerekiyorsa duzeltme yapilmis vede uyeye aciklama yapilmistir.bunun en yakindaki ornegi ise tekin126 adli uyede yasanmistir
ayrica bizim uygulamalarimiz hakkinda yorum yapan arkadaslarin hepsi buna sizde dahil uye olurken forum kurallarimizi okuyarak uye oluyorsunuz degilmi yada daha sonra okudugunuzda size ters gelen maddeleri belirtmek yerine sadece gorevi forumu kurallar geregince yonetmek olan yoneticilere saldiriyorsunuz acaba

sayin ufuk simdi size nacizane bazi konulari aciklamak zorunda kaliyorum maalesef
simdi arkadasim biz yoneticelerin icinde herturlu goruse sahip insan bulunmaktadir
dolayisiyla bir yonetici yasaklama yaptigi zaman eger diger yoneticiler buna karsiysa bu aramizda mutlaka tartisilmis vede gerekiyorsa duzeltme yapilmis vede uyeye aciklama yapilmistir.bunun en yakindaki ornegi ise tekin126 adli uyede yasanmistir
ayrica bizim uygulamalarimiz hakkinda yorum yapan arkadaslarin hepsi buna sizde dahil uye olurken forum kurallarimizi okuyarak uye oluyorsunuz degilmi yada daha sonra okudugunuzda size ters gelen maddeleri belirtmek yerine sadece gorevi forumu kurallar geregince yonetmek olan yoneticilere saldiriyorsunuz acaba

sayın gezer77 kardeşim benım bir önerım var bu konuyu açtığıma pişman oldum demek ıstedığımı anlatamadım burada yanlış yaptığımız olmuştur sonuçta insanız etten kemıktenız hatalarımız arkadaşlarımızı kırdığımız olmuştur benım ıstedığım eğer bız uyelerın hatası suçu varsa özelden uyarılsın cezalandırılsın yasaklansın yuzlerce uye önunde hatasını kabul eden kişi rencıde edılıyor forumdakı butun yonetıcıler bu kişi hakkında aleyhınde yorum yazıyor işin içinden çikamayıncada yasaklanıyor konu kilitlenıyor benım konuyu açma sebebım bu madem konuya ızın verdınız herkes yorum yazıyor kilitlemeyın oyle konular varkı eften puften bır örnek vereyım en iyi pense hangısıdır allah aşkına bu pense kalıtesı okadar onemlımıdır genç mesleğe yenı başlıyanlara tavsıye edılır hadı ama binlerce kez yorum yapılması garıp bence

sayin tekin126 bugun bu sekilde uyardigimiz bir uyeyi davranislari nedeniyle yasaklamak zorunda kaldim cunku tossun2008 adli yonetici arkadasim benide bilgilendirdigi ozel mesajla bu arkadasi uyarmis fakat arkadas ayni davranislarla devam etmekte elbette bizler uyeleri rencide etmek vede kirmak gibi bir caba icinde degiliz fakat sizinde idediginiz gibi bazi konular ozel mesaj denilen mesajlasma yontemiyle hallolacakken burada paylasmak bazen istenmeyen sebebler dogurabilmekte

sayın gezer77 kardeşim benım bir önerım var bu konuyu açtığıma pişman oldum demek ıstedığımı anlatamadım burada yanlış yaptığımız olmuştur sonuçta insanız etten kemıktenız hatalarımız arkadaşlarımızı kırdığımız olmuştur benım ıstedığım eğer bız uyelerın hatası suçu varsa özelden uyarılsın cezalandırılsın yasaklansın yuzlerce uye önunde hatasını kabul eden kişi rencıde edılıyor forumdakı butun yonetıcıler bu kişi hakkında aleyhınde yorum yazıyor işin içinden çikamayıncada yasaklanıyor konu kilitlenıyor benım konuyu açma sebebım bu madem konuya ızın verdınız herkes yorum yazıyor kilitlemeyın oyle konular varkı eften puften bır örnek vereyım en iyi pense hangısıdır allah aşkına bu pense kalıtesı okadar onemlımıdır genç mesleğe yenı başlıyanlara tavsıye edılır hadı ama binlerce kez yorum yapılması garıp bence

Sn.tekin126;

Yazınızın koyu renklerle işaretlediğim kısmındaki kısma yerden göğe kadar katılıyorum. Ancak, eğer bir konu bir şekilde zıvanadan çıkmaya başladığında direkt olarak üyelere mesaj atmak yerine konu içerisine uyarı mesajı yazılır. ancak üyeler bu uyarı mesajını dinlemediklerinde (ki bu hep böyle oldu) çeşitli yasaklamalar olur. Kalpler kırılır. Bizler çok seviyoruz üye yasaklamayı. sanmayın sakın oh bu gün 3 üye yasakladım bu gece rahat uyku uyuyabilirm dediğimizi. Burada olan herşeyden bizler sorumluyuz. üyelere karşı sorumluluklarımız olduğu gibi TC. Hükümeti Yasalarına karşı sorumlu olduğumuz durumlar var. Burada insanlar hükümete karşı bir itham da bulunsalar ve biz önlem almazsak ne olacak sonrasında iş yargıya intikal ettiğinde ne forum kalacak nede bilgi. Olaylar sandığınızdan çok daha karışık arkadaşlar. Burası flim, yada mp3 paylaşımı yapılan milyonlarca üyesi olan bir forum değil. O forumlarda bile ilk mesajdan itibaren üye hem yasklanıyor, hemde mesajı siliniyor. Burası mesleki bir forumdur. TC yasaları ve Forum kuralları çerçevesinde isteidğiniz şekilde özgürce yazılan herhangi bir konuya hiç bir zaman müdahele etmedik.

Bu arada pense konusu tamamen mesleki bir konudur.(https://www.kontrolkalemi.com/forum...36028-sizce-iyi-pense-hangisi.html#post242819) Konuşulabilir. Bu forumun en başta kuruluş amacı bilgisi olmayana bilgi vermektir. Ben burada bilgiliyim diyipte basit bir konuyu küçümsememek gerek. Eğer sizin bilginiz, tecrübeleriniz varsa paylaşın. ihtiyacı olan birileri mutlaka vardır.

Sn.tekin126;

Yazınızın koyu renklerle işaretlediğim kısmındaki kısma yerden göğe kadar katılıyorum. Ancak, eğer bir konu bir şekilde zıvanadan çıkmaya başladığında direkt olarak üyelere mesaj atmak yerine konu içerisine uyarı mesajı yazılır. ancak üyeler bu uyarı mesajını dinlemediklerinde (ki bu hep böyle oldu) çeşitli yasaklamalar olur. Kalpler kırılır. Bizler çok seviyoruz üye yasaklamayı. sanmayın sakın oh bu gün 3 üye yasakladım bu gece rahat uyku uyuyabilirm dediğimizi. Burada olan herşeyden bizler sorumluyuz. üyelere karşı sorumluluklarımız olduğu gibi TC. Hükümeti Yasalarına karşı sorumlu olduğumuz durumlar var. Burada insanlar hükümete karşı bir itham da bulunsalar ve biz önlem almazsak ne olacak sonrasında iş yargıya intikal ettiğinde ne forum kalacak nede bilgi. Olaylar sandığınızdan çok daha karışık arkadaşlar. Burası flim, yada mp3 paylaşımı yapılan milyonlarca üyesi olan bir forum değil. O forumlarda bile ilk mesajdan itibaren üye hem yasklanıyor, hemde mesajı siliniyor. Burası mesleki bir forumdur. TC yasaları ve Forum kuralları çerçevesinde isteidğiniz şekilde özgürce yazılan herhangi bir konuya hiç bir zaman müdahele etmedik.

Bu arada pense konusu tamamen mesleki bir konudur.(https://www.kontrolkalemi.com/forum...36028-sizce-iyi-pense-hangisi.html#post242819) Konuşulabilir. Bu forumun en başta kuruluş amacı bilgisi olmayana bilgi vermektir. Ben burada bilgiliyim diyipte basit bir konuyu küçümsememek gerek. Eğer sizin bilginiz, tecrübeleriniz varsa paylaşın. ihtiyacı olan birileri mutlaka vardır.

sayın tossun2008 :)pense konusunda hemfikir değılım yenı başliyan genç arkadaşlarımız pense konusunda kararsızlarsa bu mesleğı seçmesınler elektrik ve elektronikte bilinçlı olmak zamanla ama kararlı olmak şart yaptığı yapacağı işe kararsızsa bu işe gırmesın bence

bu arada nickinizi eksik veya yanlış yazıyormuşum öncekı yorumlarımda özür dilerım tossun2008 yerıne tosun yazmışım bır gun istanbul a ayağımız duşerse ceza ödemeye razıyım:)

sayın tossun2008 :)pense konusunda hemfikir değılım yenı başliyan genç arkadaşlarımız pense konusunda kararsızlarsa bu mesleğı seçmesınler elektrik ve elektronikte bilinçlı olmak zamanla ama kararlı olmak şart yaptığı yapacağı işe kararsızsa bu işe gırmesın bence

İşte aramızdaki fark budur. Adam iyi kaliteli malzeme kullanmak istiyorsa tabiki araştıracaktır. Ön yargılı ve kafasındaki tek bir düşünceyle ne kadar kararlı olursanız olun kendinizi geliştiremezsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,245
Son üye
übeyt doksar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri