okuyunca gozlerım yaşardı

tekin126

Profesyonel Üye
ne fedakar kontrolkalemı yonetıcılerı varmış

Olayların gerçekleştiği günlerde (yaklaşık 3 haftadır), iş yoğunluğum sebebiyle foruma giremiyordum. Olanlar olmuş artık. Ama bir şekilde orta yol bulunmalı. Küçük detaylara takılmadan...

Alıntı:
tekin126 Nickli Üyeden Alıntı
... sayın yonetıcıler kusura bakmayın burası sızın bır noktaya kadar kazanç kapisi...

Sadece gülüyorum. Bizim tek kazancımız uykusuz geçen geceler...

Ha bir de mesleki eksiklerimizi gidermemiz (Tıpkı tüm üyeler gibi. Çünkü kimse bu mesleği %100 biliyorum diyemez.)
otomasyon
uyelığımın sılınmesı pahasına konuyu başlatıyorum yonetıcı arkadaşlar yorumlarda yapıcı aracı olması gerekırken onune gelene hazır cevap arkasından konu ıçınden çıkılmıyacak duruma geldımı kilitlenıyor bu çozumse varın sılın kontrolkalemı bıze gore değıl yazmıyacaktım burada boyle eften puften konulara ama bu kilitleme olmamalı burası tartışma zemını sızın canınızın ıstedığı konular tartışılacaksa sız ıstedığınız kişilerı bulun genel bır tartışma yerıyse yasaklarla bıyere varamazsınız umarım başarırsınız başarılar dılıyorum

hak vermemek imkansız. ortada ciddi bir çifte standart var.

Olayların gerçekleştiği günlerde (yaklaşık 3 haftadır), iş yoğunluğum sebebiyle foruma giremiyordum. Olanlar olmuş artık. Ama bir şekilde orta yol bulunmalı. Küçük detaylara takılmadan...

Alıntı:
... sayın yonetıcıler kusura bakmayın burası sızın bır noktaya kadar kazanç kapisi...

Ha bir de mesleki eksiklerimizi gidermemiz (Tıpkı tüm üyeler gibi. Çünkü kimse bu mesleği %100 biliyorum diyemez.)
otomasyon
uyelığımın sılınmesı pahasına konuyu başlatıyorum yonetıcı arkadaşlar yorumlarda yapıcı aracı olması gerekırken onune gelene hazır cevap arkasından konu ıçınden çıkılmıyacak duruma geldımı kilitlenıyor bu çozumse varın sılın kontrolkalemı bıze gore değıl yazmıyacaktım burada boyle eften puften konulara ama bu kilitleme olmamalı burası tartışma zemını sızın canınızın ıstedığı konular tartışılacaksa sız ıstedığınız kişilerı bulun genel bır tartışma yerıyse yasaklarla bıyere varamazsınız umarım başarırsınız başarılar dılıyorum

Evet tüm bunlarda haklısınız,özellikle siyaset konusunda bu kadar katı olunmamalı,ama ne yazık ki şu an da Türk internet dünyası tamamiyle böyle,neredeyse %95'i diyebilirim...

Maalesef yaşadığımız bu coğrafyada herşey siyaset,işsizlik konuşulacaksa siyasetle ilişkilendirmeden olmaz,maaşlar konuşulacaksa siyaset mutlaka işin içine girer,iki gündür Şili'deki madenciler kurtarılıyor ama maalesef bu haber bile Tr'de siyasetle ilgili,eğer dükkanımızda para kazanamıyorsak bu siyasetle ilişkilendirilemeden konuşulamaz,olanca sınava girmiş,bir sürü engeli aşmış,ders çalışmış,kafa patlatmış,maratonu halen bitmemişse ve hala da işte bildik sınavdı şuydu buydu telaşını konuşacağımız eğitimli bir teknik adamın sorununa değineceksek maalesef bu da ülkemizin yönetimiyle yani yönetilme tarzımızla alakalıdır,yani siyasetle alakalıdır....

Önceden forumlarda herşey yazılabiliyordu rahatça,ama şimdi ne yazk ki öyle diil,suya sabuna dokunma karışma konuşma ne halin varsa gör sistemi çokça geçerli....
Benim yazım bir sitem diil yani sadece KK ile ilgili bir konuda diil bu,Türk insanının büyük bir çoğunluğu interneti magazinel kullanıyor,müzik dinle-indir-arkadaşınla konuş vs...

Bu konuda forumlarda maalesef sanki gizli bir el var,burada gördüğüm kadarıyla bir sürü teknik adam var,bende dahil,kolay diil nelerden geçiyoruz ve geçtik,acemiliklerimiz oldu,kimi zaman verdiğimiz emekler boşa gitti,var mı aramızda ben okudum çalıştım kazandım hiçbir sorunda yaşamadım diyebilicek,kesinlikle yoktur,herkez bir bedel ödemiştir.....

Bu aşamada ne konuşabiliriz başka,herhangi bir yerde bir inşaatta bir arkadaşımıza tedbirsizlik ve çaresizlik sonucu bişi olursa kusura bakmayın ama burada da işe siyaset karışır,ister istemez.....

Sayın tekin126 eğer konular içinden çıkılamaz bir hal almışsa veya tartışmalar karşılıklı hakaret yarışına giriyorsa evet konuları kilitleriz. Konuları kilitlememizin sebebi gerekli saygı ve huzur ortamının tesisi içindir. Buyrun sizinle ilgili ne tartışmak istiyorsanız burada tartışın. Yalnız forumla ilgili bir sıkıntınız olduğunda konuyu Soru - Görüş ve Şikayetler isimli bölüme açmanız gerekiyor. Konu doğru bölüme taşınmıştır.

sayın tekin126

daha önce anlamayanlar, anlamak istemeyen arkadaşlar için tekrar ve tekrar belirtmeme rağmen art niyetli olarak yöneticilerin forumdan para kazandığı imasında bulunuyorsunuz. son olarak bunu m_usta_fa adlı üye de yapmıştır. ben bıkmadan yazıyorum bana ne kadar inanırsınız onu da bilmiyorum. beni tanıyan arkadaşlara sorun onlar gerekli cevapları verecektir sizlere.

evet şimdi tekrardan anlamayanlar yine yazıyorum. kontrolkalemi.com forum sitesinde dönen banner lar karşılığında bazı firmalardan kitap, eğitim vs. bazı firmalardan da ücret alınıyor ve bu ücretlerin tamamı forum giderleri için karşılanıyor. hiç bir yöneticinin cebine 1 lira dahi girmiyor. gelirlerin önemli bir kısmı ise 2011 WIN fuarında kullanılacak. bunu da anlamayan arkdaşlar var ise WIN 2011 fuarında standa gelsinler verilecek promosyon malzemelerini kendilerini de veriyim ve toplam ne kadar ücret ödendiğini belirtiyim.

son zamanlarda olan konular ile ilgili yorum yazmadım, istenmeyen hoş olmayan durumlar oldu. herkes bunu kabul ediyor. forumlar üyeler sayesinde vardır ve üyelerle döner. tüm forum üyelerinden ricam kasıtlı olarak, art niyetli olarak konu açmayınız. bizde insanız yanlışlar olabilir, hatalar yapabiliriz ama önemli olan bu hataları malzeme olarak alıp art niyetli konular açmamaktır. konu yarın kapatılacaktır. ayrıca bu mesajımla ilgili bana eleştiride bulunmak isteyen varsa özel mesaj veya mail aracılığıyla da ulaşabilirler.

saygılar...

Son düzenleme:

Alıntı:

otomasyon

Sn. tekin126

Bugüne kadar hep yöneticiler asi, başına buyruk, hiç esnek değiller diye yazılar yazıp duruyorlar. Buna sizde dahilsiniz. Peki sizler neden hiç esnek olamıyorsunuz. Bu güne kadar herkes herkesi suçladı durdu. Neden sakin olamıyorsunuz.

Sizin ikinci el pazarına verdiğiniz ilan kurallar dahilinde olmadığından yönetici arkadaşımız kendine verilmiş olan görevi yaptığında ise isyan ettiniz. Bu isyan sonrasında imal ettiğiniz ürünü pazarlayamadığınız için yönetime karşı çıktınız. Sonrasın da bir kaç günlük uzaklaştırma cezası ile (sadece kurallar gereği) uyarı aldınnız. Şimdide Yöneticilere de forumdan para kazanıyormuş gibi iftiralar atmaktasınız. Bizler bu işleri sadece hobi olarak başladığımızı ve forumda bilginin çoğalabilmesi için elimizden geldiğince forum için hizmet ettiğimizin artık unutulmaması gerekmektedir. Bu kazanç konusunda tüm yöneticilerin hassas olduğu kadar ben de hassasım. Ve açıkcası forum için aile yaşantıları bozulan hatta boşanan yöneticiler bile var. Bu kadar saldırıya karşılık emin olunki bizlerin belki çok daha sert olmamız gerekirdi.

Umarım bu gereksiz çıkışlar biraz azalır ve siyaseti bahane ederek te tartışma ortamı oluşturulmaktan kaçınılır.

forumlar üyeler sayesinde vardır ve üyelerle döner.

sayın yöneticiler bilmiyorum şu kısır döngüden nasıl kurtulacaz.. "Üyeler" yasakların kalkmasını en azından serbet konuları rahat rahat konuşulmasını istiyor. yönetim "konuşturtmayız arkadaş" davrından vazgeçmiyor..

sayın yöneticiler bilmiyorum şu kısır döngüden nasıl kurtulacaz.. "Üyeler" yasakların kalkmasını en azından serbet konuları rahat rahat konuşulmasını istiyor. yönetim "konuşturtmayız arkadaş" davrından vazgeçmiyor..

Sadece kurallar dahilinde.

bizler de isteriz forumda teknik konular haricinde de konuşulsun. arkadaşlık ortamı oluşsun, üyeler birbirini tanısın. ama ne yazık ki biz Türk halkı olarak işin içine siyaset ve spor girince çok çabuk tahrik olabiliyoruz ve bu tahriklerin sonucunda tartışmalar olabiliyor. serbest konular bölümündeki yasakların nedeninin asıl sebebi bundan dolayıdır.

Ben kesinlikle siyasete ve siyaset yaptığı gerekçesiyle forumdan atılan abileerime ustalarıma yapılan haksızlığa karşıyım.Burda siyaset yapulmasına izin vermiş olsa sayın yöneticiler;o zaman vay halimize,siyaset dışında bişey konuşulmaz olur.Ayrıca sayın Mürsel dedoğlu demişki:istediğimiz gibi rahat konuşamıyoruz.yok müdürm sen gayet rahat konuşuyosun bel altı bel üstü hiç farketmiyo senin için.Bu konuda şikayette bulunması gereken son kişi sen olmalısın bence usta.Ayrıca yöneticiler para kazanıyo mu kazanmıyo mu sizene abilerim ustalarım.Sonuçta hizmet veriyo mu belli bi sayının üstündeki kesime,sonuçta türkiyedeki en büyük mesleki platfor olarak tanınmıyo mu? para kazandıkları için bu işi yaptıklarını düşünmüyorum ta ki kazanıyolarsa da helal olsun,sonuçta benim cebimden de çıkmıyo volcannoos un cebinden de bi başkasının da.Ayrıca lütfen istirham ediyorum siyaset olmasın ve siyaset yaptığı gerekçesiyle hakkı alınanlara hakıkı verilsin ve asıl siyaset yapanlar ve yapılmasını isteyenler forumdan uzaklaştırlsın...

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,246
Son üye
faruk can

Yeni konular

Geri