Net kesilmesi

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Bır müddetdır zaman zaman net'ım de kesılme oluyordu ve normal karsılıyordum. BU gün yıne kesıldı, sunu farkettim, aynı anda sabıt telefonla arandımdı. Buna sebep, hat fıltrem9ın olmaması olabılırmı veya başka neden varmıdır..

Bır müddetdır zaman zaman net'ım de kesılme oluyordu ve normal karsılıyordum. BU gün yıne kesıldı, sunu farkettim, aynı anda sabıt telefonla arandımdı. Buna sebep, hat fıltrem9ın olmaması olabılırmı veya başka neden varmıdır..

tt-net ise normaldir bende uzun süre benzer sıkıntıyı çektim defalarca firmayı aradım netice alamadım internet sağlayıcı firmayı değiştirdim şimdi çok rahatım. Smile gülümseten net :)

zeybet abi baglantını kablolu gözden geçir eğer bir sorun yoksa dedigin gibi sabit tel arandıgında bu herkezde oluyor internet baglantı hattı hattan düşüyor aslında ordaki mantik teorisini bende anlamadım normada bir hat üzerinden bagımsız iki hat geliyor biri internet digeri ise sabit telefon etkilenmemesi gerekirken etkileniyor .

kullandıgın telefon telsiz telefonsa oluyor telsıztelefonu kullanma bazı modellerde
splitter arızalı olabılır degıs

arkadaşım bende de aynı sorun olmuştu splitter arızalıymış değiştirdim düzeldi şimdi herhangi sorun yok.

Üstadım, %99 splitter olmayışından kaynaklanıyordur. Aynı sebepten dolayı, telefonda hışırtı da oluyor.

Evet arkadaslar, teşhısilerınızın hepsı bende var,
1. Telsız telefon kullanıyorum, hısırtı var,
2. Splıtter yok, baglıyacagım..
Yanı ben ölmüşümde aglıyanım yokmus.Ilgi gösteren bütün arkadaşalarıma teşekkür ederım..

Splitter takınca, muhtemelen hışırtı da ortadan kalkacaktır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri