Nais FPG-C32T2 plc hangi editörle programlanıyor.

infiltrate

Üye
Merhaba Arkadaşlar, Ben normalde 3-5 farklı marka plc programlaması biliyorum, iş yerimde bi makina var, içinde panosonic plc var, eski bir arkadaş bunu programlamış ve işten ayrılmış, şimdi bunu düzeltmem gerekiyor.

Sorum: FPG-C32T yi hangi editörle programlanıyor, Windows 7 de çalışıyormu bu editör, birde plc den programı çekerken dikkat etmem gereken bişey varmı

Teşekkür ederim şimdiden,

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba

Bizim 2 editörümüz vardır. Bu editörlerle bütün plc modellerimizi programlayabilirsiniz.

1.Editör FPWINGR dir bu editör, ladder ağırlı olarak çalışır
2.Editör FPWINPRO dur, bu editörde fonksiyon blok ağırlıklı çalışır.IEC61131-1 standart ını destekler.

Her iki editörde Windows7 de çalışır.

Aşağıdaki linklerden full sürümleri indirebilirsiniz.

ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN GR/fpwin gr.rar
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN GR/fpwin_gr_spv291e.rar

ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/FPWINPRO6.0.zip
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_en_fpwinpro_onlinehelp.zip
ftp://www.ozdisan.com/PLC-PANASONIC---OK/YAZILIMLAR/FPWIN PRO/FPWIN PRO 6.0/sw_63403_0003_fpwinpro_sp6310.zip

hocam bu verdiğiz linklere nasıl üye olcaz bir türlü başaramadım .calıştığım firmada panasonik pcl var bu işi öğrenmem lazım

Merhaba unalmustafa1977

Üye olmanı gerektiren bir yapımız yok.Bu dosyalara ulaşabilmek için kullanıcı adı ve parola gerekmektedir.

Özelden bu bilgileri verebiliyorum, zira bu şifreler forumda paylaşılmamalı, sana da özelden bu bilgileri gönderdim.

İyi çalışmalar

şifreyuı gonderebılırmısınız acaba rıca etsem...

- - - Updated - - -

plc konularında yenıyım gorsel egıtım vıdeo falan bır dokuman varmı???

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri