Motor sürücü problemi (çalışmama sorunu) (ecomaster)

yituk

Üye
Merhaba;

Markası ecomaster çıkış gücü 2hp 0-240rv çalışabilen motorsürücüsü belli bir süre çalşıyor 30 sn gibi sonra tamamen duruyor occ err1 hatası lcd ekranda gözüküyor fakat nette 'eomaster kimo' ile ilgili bir dökümana rastlayamadım sizce ne gibi bir problemden dolayı duruyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba;

Markası ecomaster çıkış gücü 2hp 0-240rv çalışabilen motorsürücüsü belli bir süre çalşıyor 30 sn gibi sonra tamamen duruyor occ err1 hatası lcd ekranda gözüküyor fakat nette 'eomaster kimo' ile ilgili bir dökümana rastlayamadım sizce ne gibi bir problemden dolayı duruyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim

arkadaş senin için aradım lehçe dilinde bir maual buldum işallah yardımı olur.google dan çevirebilirsin.falowniki :: Falownik Kimo EcoMaster

teşşekkür ederim ingilizce bulmam lazım ya ne hangi dilde isse var ama ing. dilinde yok :(

Forum istatistikleri

Konular
128,394
Kullanıcılar
450,278
Son üye
twineys

Yeni konular

Geri