mc30-r haberleşme programı?

mc30-r haberleşme programı varmıdır?varsa nerden bulabilirim...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Röle ithalatçısı Aktif Mühendislik'tir. Yazılımının detaylarını şuradan görebilirsin. Bu safada bir de indirme linki var ama sanırım sorun var linkte. Ürün sorumlusu Semra GERGİN ile iletişime geçebilirsiniz ([email protected])

Ezgi ÖZBAŞ
Teknik Pazarlama Bölümü
SP Urun Mühendisi

AKTIF GROUP
AKTIF MUHENDISLIK LTD.
Bayraktar Blv. Sehit sk. No:5
Serifali 34755 Istanbul - Turkey
Tel : +90 216 314 93 20
Fax : +90 216 314 93 60
E-mail : [email protected]
http : Aktif Group
Semra hanım Ayrılmıştır .

Ezgi ÖZBAŞ
Teknik Pazarlama Bölümü
SP Urun Mühendisi

AKTIF GROUP
AKTIF MUHENDISLIK LTD.
Bayraktar Blv. Sehit sk. No:5
Serifali 34755 Istanbul - Turkey
Tel : +90 216 314 93 20
Fax : +90 216 314 93 60
E-mail : [email protected]
http : Aktif Group
Semra hanım Ayrılmıştır .

tşkler.. görüştüm ve çok yardımcı oldu verdiği bilgileri en kısa zamanda deniyecem...

arkadaşlar bilginize sunmak istedim haberleşme programını bağlanırken hızı 9600 seçin yoksa bağlanamıyor....:D

arkadaşlar 485 çevirici konusnda önerilerinizi ve kurulum aşamasında dikkat etmemiz gereken öğeleri bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

485 çevirici konusunda ve dikkat etmemiz gereken konular hakkında bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

arkadaşlar 485 çevirici konusnda önerilerinizi ve kurulum aşamasında dikkat etmemiz gereken öğeleri bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

ceviriciyi neden istiyorsunuz

rölelere uşabilmemiz için rs 485 port üzerinden haberleşmemiz gerekiyor.Bu yüzden notebook ile bağlanti için usb/485 çevirici ihtiyacı doğuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,227
Son üye
kullanıcı2343

Yeni konular

Geri