Mach3

benim foruma attığım o dosyaları mesajda yazdığım gibi solidcam klasörüne atıyosun o kadar başka neyi anlatmamı istiyosun ?

benim foruma attığım o dosyaları mesajda yazdığım gibi solidcam klasörüne atıyosun o kadar başka neyi anlatmamı istiyosun ?
Nereye atacağımı biliyorum. Ben kendim postta edit yapmayı öğrenmek istemiştim. Neyse boşverelim kullanayım böyle yeter. Sağolun.

Nereye atacağımı biliyorum. Ben kendim postta edit yapmayı öğrenmek istemiştim. Neyse boşverelim kullanayım böyle yeter. Sağolun.
hocam g53 sorunlu ise g53 satırlarını sileceksin bu kadar zor değil. ben daha önce forumda silinmiş hali ile paylaşmıştım ister o dosyayı indirip onu kopyalayın klasöre ister kendiniz silin

Yardım edilir yazmışsınız ama kaç gündür bir cevap vermemişsiniz sorulara bu nasıl yardım?Mach3 konusunda bir çok kişinin yardıma ihtiyacı var gördüğüm kadarıyla.Mach3 den daha başka yazılımlar var mı?Bunları kullanıp deneyenler yazabilirse sevinirim.
Eğer yardıma ihtiyacınız varsa detay yazarsınız bende inceler cevap yazarım... Tek işim kontrolkalemi değil malesef...

Ulaşılamıyorsam, *********@********.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz kesinlikle geri dönüş olacaktır....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mach3 programi ile köşe dönüşlerde yavaşlama yaptirabiliyor mu? Yoksa bu işi cam programimi yapiyor.

Yavaslama hizini biz nasil degisitirebiliyoruz esas sorum buydu oysa..

ona mach3 karar veriyor, yani interpolasyona hangi hızda gireceğini otomatik olarak belirliyor, buradaki kriter motor hızlanma ve rampalanma ayarlarını esas alır ve ona göre kendi belirlediği değerde yavaşlar yada hızlanır, biz burada sadece hangi açıları interpolasyon oluşacağını elirleyebiliriz ... onuda general config sekmesinde CV CONTROL kısmından ayarlanır...

Eski konuları incelerken 2009 yılında biri mach3 çok uğraştırıyor mach kurdum çalıştırdım sizde mach2 kurun demiş mach2 ilk defa duydum

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri