Lenze 9300 frekans invertörleri

Bu bilgi acilen bana da gerekiyor :(
Yok mu bu işi inverter üzerinde display ünitesiyle yapmayı başarabilen arkadaşlar?

lenze parametre kopyalama işlemlerini ben harici keypad ile yapıyorum, ilk kez yaparken manualini tekrar tekrar okumama rağmen zorlanmıştım. çünkü biraz karışık. ekteki dosyayı dikkatlice okuduğunuz zaman ilk başta zorlansanız bile yapabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• 001.jpg
    001.jpg
    85.3 KB · Görüntüleme: 270
  • 002.jpg
    002.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 246
  • 003.jpg
    003.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 160
  • 004.jpg
    004.jpg
    79.8 KB · Görüntüleme: 174
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
c0010 min. hız
c0011 max. hız
c0012 kalkış zamanı
c0013 duruş zamanı
c0034 mA referans seçimi
c0081 motor gücü(kw)
c0087 motor devri(rpm)
c0088 mtorun max. akımı
c0089 motor çalışma frekansı
c0090 motorun çalışma voltajı
c0091 motor cosQ
merak ettiğin şeyleri daha ayrıntılı sorarsan bende daha ayrıntılı yardımcı olabilirim

slm djkursun
c0013 duruş zamanını parametreden değiştiriyorum ve değiştiğini de görüyorum.Ama motorun durma anında hiç bir değişiklik göremiyorum.

hayır sadece c0013 parametresini örneğin 2.5sn gibi ayarlayıp SH+PRG tuşlarına birlikte basıp değiştğini görüyorum.C03 ü 1 mi yapmam lazım bu işlemden sonra ?
9300 serilerinde yapman lazım yoksa enerji kesip verdiğin zaman eski halina döner

9300 serilerinde yapman lazım yoksa enerji kesip verdiğin zaman eski halina döner

aynen silent59 enerji git-gelinde eski halini alıyor.Ama ben zaten tüm param.ları değiştirmek istemiyorum.bir kaç tane sadece.C03'ü 1 yaparsam ???

aynen silent59 enerji git-gelinde eski halini alıyor.Ama ben zaten tüm param.ları değiştirmek istemiyorum.bir kaç tane sadece.C03'ü 1 yaparsam ???
c003 zaten daha sonra tekrar sıfıra döner o hafızaya kayıt parametresi sen değiştirmek istediklerini değiştir hafızaya al yeter kolay gelsin...

arkadaşlar doğru söylemiş kayıt etmen gerekiyor kayıt ederkende ext--ps1 seçmen gerekiyor
lenzelerle uğraşan arkadaşlara tavsiyem 100euro verip lecom ab alsınlar lenzenin keypad iyle uğraşmak hammallıktan başka bişey değil

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri