Lehim yaparken

O havyalar maalesef lehim yapmiyor, gösteri vy var mi var ? Öğrenciye ucuz satılmak için yapılmış havyalar, bu konuda son mesajim , markalarina kadar yazdım ? Keşke olsa ne lehim, ne havya ne pasta fabrikam var ,ortağı da değilim😉

O havyalar maalesef lehim yapmiyor, gösteri vy var mi var ? Öğrenciye ucuz satılmak için yapılmış havyalar, bu konuda son mesajim , markalarina kadar yazdım ? Keşke olsa ne lehim, ne havya ne pasta fabrikam var ,ortağı da değilim😉
Short is gone , better than factory izlemek lazım biraz .

onerdiginiz havya nin benim gosterdigimden farki nedir, ne avantaji var? ayni benim gosterdigime benziyor.

0.75 yada 1 mm lik tel olursa problemler cozulecekmi birde? neden?

birde kalem havya nin ucuna metal dokundurmayin kismini anlamadim. lehimi metale yapiyoruz sonucta ve havya lehimlenecek ve hepsi metal olan yuzeylere dokunuyor
evet güzel insan aslında sen lehim yapabiliyorsun ama bunun farkında değilsin. lehim yapmayan şey sana gıcık olan havyan. "neden? " sorusuna cevapları profesyonel ustalardan alıyorsun farkında değilsin.

Son düzenleme:
elimdeki havya ile ayni gorunen ikinci bir havyaya parayi neden verecegimi anlamak icin bir soru sordum sadece arkadaslar.... anlasam parayi hemen verip alayim.. ama alacagim, ve yine yapamayacagim muhtemelen, cunku arkadas gibi lehim yapma becerim yok henuz... herneyse marka tabi yinede aklimda bulunsun, olmadi alirim bakalim... herkese elinden geldigince verdikleri cevaplar icin tesekkur ediyorum yinede bazi seyler ogrendim. buyutecli tutuculu (ahtapot gibi degil ama iki adet tutan mandali var) bir sey de siparis ettim, en azindan gereken 4 el sayisinin ikisini o seklide karsilamak icin...

Alet işler, el övünür. Arkadaşlar tavsiyede bulunduklarına göre bir bildikleri vardır herhalde. Elinizdeki alet iyi olmazsa motivasyonunuzu kaybedip hiç yapamayacaksınız, alet iyi olursa amatörde olsanız işin olduğunu görecek motivasyonunuz artacak zamanla daha iyiye doğru ilerleyeceksiniz.

ben mesaratiye hala binemiyorum, soloman amca beni sevmiyor, kalem havyada da pros'kit e takılıyorum, gerçi istasyona terfi ettikten sonra emekliye ayrıldı desem yalan olmaz. haaa bak aklıma geldi ilk hevesle aldıklarımda sanırım üç tanesi rahmetli olunca (yada ben rahmetli edince) pro amcaya takıldım bir süre.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri