Lütfen kontrol etmeden işe başlamayın.

Hadi cihazlar yandıda,
Daire yanmış görünüyor,bu yangın bu yüzdenmi olmuş onu anlamadım.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Hadi cihazlar yandıda,
Daire yanmış görünüyor,bu yangın bu yüzdenmi olmuş onu anlamadım.

Onu bunu bilmemde burada elektrikçinin yapacağı tek şey merdiveni filan bırakıp kaçmak. Şener Şen gibi topukları arkasına vurarak

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201218-091120.png
    Screenshot_20201218-091120.png
    605.3 KB · Görüntüleme: 14
Geçmiş olsun. Masrafı odetmislermi ?
Ortalama masraf 90 bin civarı ama bina sahibi 6 kardeş birde iyi niyetli olunca karşıtarafa düşen ödeme 50.bin oldu.

Onu bunu bilmemde burada elektrikçinin yapacağı tek şey merdiveni filan bırakıp kaçmak. Şener Şen gibi topukları arkasına vurarak
Oda öyle yapmış saten kaçmış
Kacarkende arabayı vurmuş ama nereye vurduğunu bilmiyor. Aracın sol önden girmiş arkadan çıkmış.

Ortalama masraf 90 bin civarı ama bina sahibi 6 kardeş birde iyi niyetli olunca karşıtarafa düşen ödeme 50.bin oldu.

Yerin dibine batsın öyle iyi niyet. Asla odemezdim . Adam gibi tesisat yaptirmamislar olan garibana olacak. İç tesisat standarda uygun değil raporuna bakar mahkemede.

Yerin dibine batsın öyle iyi niyet. Asla odemezdim . Adam gibi tesisat yaptirmamislar olan garibana olacak. İç tesisat standarda uygun değil raporuna bakar mahkemede.
suç çıkarlar , elektrikçi ( niye kontrol etmedin ) ve yönetici ( kablo direk durumundan , kendi bilğisi dışında olsa bile ) paylaşır ?

Çok geçmiş olsun. Allah'tan cana gelen bir şey yokmuş. Dediğiniz gibi iş yaparken, önceki yapılanın standartlara uygun olmayabileceğini veya malzemenin bozulmuş olabileceğini düşünerek kontrol etmekte fayda var.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri