Kablosuz Akıllı Ev Otomasyonu

kolay gelsin,

Peki Rusça seçeneğiniz de mevcut mudur?

istenilen tum dıllerde secenekler eklıyebılıriz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bende akıllıbina yaptım ama hiç kablosuz olmaz tabiki priz selenoid perde sinema modu falan saysay bitmez benim anlamadığım anahtarlara databus kablosu olmadan enerji sorunu yaşanır pildesem müşteri pillemi uğraşacak bizim binayı VİKO kurdu sistemi profesyonel ekip benbi sorayım yoksa niye kabloya paravereyimki

efsane usta ben kablosuz derken sunu acık sekılde yazdım

ornek vererek acıklayayım suan bır daıre de turkıye standartlarında yapılmıs olan elektrık tesısatını hepımız bılıyoruz benım sundugum sıstem mevcut elektrık alt yapısı ıle bıre bır calısmakta ne extra kablo cektırıyoruz nede kablolama ucretı temın edıyoruz bız sadece urunlerımızı takıyor calıstırıyor daıreden cıkıyoruz

kablosuz akıllı ev otomasyonları hakkında bilgi almak istiyorum teşekkürler

kablosuz ev otomasyonu için en uygun teknoloji zigbee bence. hem düşük maliyet hem daha fazla ağ kurma avantajı.

AlertMe - Energy bill reduction and home security monitoring sitesine bir göz atarsanız kafanızda belli bir sistem oluşabilir. kablosuz ev otomasyon ya da güvenlik sistemlerinde en yeni teknoloji zigbee teknolojisi bildiğim kadarıyla. bütün cihazlar pillerle çalışıyor ve cihazın çalışma ömrü 1-2 yıl civarı sonrasında pilleri değiştirmek gerekiyor. bu firmanın ürünleride aynı şekilde zigbee teknolojili ve en büyük avantajı gerçekten kolay kurulumlu olması.

DTMF İle Kontrol Projesi Hakkında Dha Acık Bilqi Bulma Sansımız Varmı

Hocam şu kablosuz akıllı ev otomasyonları hakkında bilgi sahibi olmak isterim. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar...

simens ten farkımız cok cok acık sekılde ortadadır

sımens ın yaptıklarının aynısı ve hatta fazlasını urunlerımızde mevcuttur

en buyuk farkımız fıyat tır sıemens ıle aramızda yuzde 50 ye yakın fark var

hocam kusura bakma ama aranızda bir fark daha var siemens 150 yılı devirmiş bir firma ve müşterilerine türkiye değil dünya genelinde maximum güven verir. yanlış anlamayım amacım markanızı veya sisteminizi kötülemek değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,332
Kullanıcılar
450,176
Son üye
electrical_engineer

Yeni konular

Geri