is ariyorum

Hepar_-_

Üye
kalacak yer saglayabilecek is ariyorum 553 480 11 85 bu numaram

Yanıt almak için çalışabileceğiniz iş konularını da paylaşmanızı tavsiye ederim.

elektrik branşında olursa elektrik taahhüt konusunda şehirlerarası çalışıyoruz yer sorununuz olmaz .

Şehrin bir önemi yoksa bence yurtdışı çalışan firmalar var onlarla çalış derim İnternetten genel olarak araştırırsan ilanları cıkar. Daha iyi maaş ile daha iyi şartlar altında çalışırsın bence şimdiden Başarılar diliyorum

bence o bıryerde çalışmaz yalan konuşuyor telefnlarımı açmıyor delikanlılıga sıgmaz yaptıgın.

iş kura kayıt yaptırdın mı orda çok iş ilanları var hangisi işine gelirse gider orda çalışırsın.

insanlar isine gelmediginde delikanliliga laf eder olmus. ben obur gun geliyorum diye aradigimda hallettik biz o isi diyen sizdiniz. lutfen edebinizi koruyunuz

iskura basvurdm ama netten nasil kullanilacagini anlayamadm

bence o bıryerde çalışmaz yalan konuşuyor telefnlarımı açmıyor delikanlılıga sıgmaz yaptıgın.
benim agzimdan soz bi kere cikar. hallettik biz o isi demeseydiniz bugun isbasi yapmistik. telefonumu acmama nedenimi acikladim size. ben namusumla serefimle ekmek derdine dusuyorum yakisiksiz sozlerle yukleniyorsunuz bana. isinide esenlik dilerim umarim aradigniz delikanli adamlari bulursunuz.

iş kurda iş ilanları telefonunuza geliyor en yakın iş kura gidin kayıt yaptırın ve iş ilanlarını inceleyin nasıl kullanacagnızı bilmiyorsanız iş kur yetkililerinden yardım isteyin.

Forum istatistikleri

Konular
128,399
Kullanıcılar
450,290
Son üye
Lowery

Yeni konular

Geri