iş ilanı

UNSALX

Üye
B ehliyeti olan,seyehat engeli olmayan,plc bilen,gece vardiyasına kalabilen,anası babası vefat etmiş, arayanı sorayanı olmayan ,köleliğe elverişli , az kullanılmış ,Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık,çay saati 15 dak ama sen yinede kısa tut

sgk asgari üzerinden bazan 25 günde yatabilir
yemek ne bulursan onu yersin
servis heryerden geçmez
maaş dolgundur asgariden biraz yukarıda 875 tl

YORUMLAMADAN GEÇENİ TARİH AFFETMİCEK...

(0212) 438 00 02

Son düzenleme:
iş veren artık teknik elemanla dalga çeçer hale gelmiş......yukarda belirttiğim tabiki gerçek deyil ama okuduğum bi ilan aynen böyle bir anlam ifade ediyor.. askari ucret 850 tl.... teknik elemanın ucreti 1000 tl... yakında askari ucrete talim olacağız...işin gerçeği bu ..... ben hala lafımın arkasındayım yapmayın abi bu mesleği.... 3 kuruşa kendinizi düşürmeyin...

teknik eleman her işi yapabilir (montaş, delik delme, klavuz çekme, vs amelelik) ama diğerleri elektrikçinin işini yapamaz zihniyet bu olmuş......

nerde bu iş bu maaşı harça harça bitmez:))))

bi FİRMAYLA görüştüm ; herif anlatıyo yok biz şöyle büyük işler yapıyoruz,entegre skada sistemleri yapıyoruz büyük projeler falan.. sen burda çizim , pano,imalatı, montajı, vs vs yapıcan diyo ara dabir masanın altınada girim mi dedim): ne maaş vericen 1000 tl +ssk+yemek+agi ( ssk zaten zorunlu yemekte öyle, ulan devletin verdiği 70 tl agi ücretinide sanki sen veriyomuşsun gibi dile getiriyosun onuda zaten vermek zorundasın.....adam kartını verdi karar verirsen beni ara dedi... bende indim imalat bölümüne bu şartlarda çalışan garipleri bi göriym diye,, içler acısı biri bikenarda panoya ray takıyo akıllıvida ile enteresan olan matkap ters dönüyo eleman artık öyle bıkmışki aşmış deneme yapıyo acaba ters delecekmi diye.... biri almış önüne bi pano bir ünlük iş belki 3 gündür önünde , bielinde telefon face takılıyo bielinde de izeltaş klemens tornavidası rölenin nc kontağınamı no kontağınamı bağlasam diye düşünüyo...... E NEKADAR EKMEK OKA KÖFTE OLAYINA GİRMİŞ BU ŞEKİLDE Bİ GELİŞME OLMAZ BU MEMLEKETTE......................OK

Bitmiş meslek bitmiş yapmayın bu mesleği....... Başka mesleğe yönelmek daha iyi bence....

bakıpta geçmeyin sizde yorumlarınızı yazın..................
Her bölümde paylaşın kapitalizme hayır pis burjuvalılar............

Herkes kendi işini mesleğini yapacak ve aynı zamanda mücadelesini verecek, dernek mi kurar başka şekilde örgütlenip mi çalışır bilemem..
kendi işimi yapmayım diyen ya evde oturacak yada başka işte daha düşük ücretlere çalışacak..
bari işinizi yapın az ücret alın zararı yok, emeği ile çalışıp iyi ücret alan az sayıda insan var..
mühendisler bazı alanlarda 1500 2000 tl ye çalışıyor..çalışmıyorum ,bu mesleği yapmıyorum demek çözüm değil.

bakıpta geçmeyin sizde yorumlarınızı yazın..................
Her bölümde paylaşın kapitalizme hayır pis burjuvalılar............
forumda yorum yapan nın yazdığı yazı, yazan kişinin aynasıdır.

Son düzenleme:
Tam aradıgım ıs benıde alın yemek yemem yol zaten onemlı degıl yururum paranın ne lafı olur:))))

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri