Hangi Marka Klima Taktırmam Lazım?

arkadaşım ben fujitsu aldım inverterli olanınıdan 3 ay oldu hemen hemen 24 saat çalıştırıyorum faturama yansıması 40 lira oldu ben izmirde yaşıyorum istanbulu hesaba katarsak 80 olsun mütsibişhi klima iyi klima ama benim klimamla arasında 500 lira oynuyor ben 1900 liraya aldım çok da memnunum hem yakıtından hem ısıtmasından

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bende araştırmıştım aynı şekilde kanpanyadan carier invertır x pover golt altım hem çok ekonomik oldu hemde çok memnunum

mitsubishi heavy , general , sharp , daıkın , fujıtsu , alarko

fujitsu , mitsubishi electric tak kafan rahat olur

bir sene oldu hala alamadık. bir türlü.airfel klima için ne diyorsunuz arkadaşlar.ya bana uygun olsun istiyorum birazda sadece geceleri çalışsın yeter bana.kışn lazım değil zaten.

Geçen sene alamdıysan sen bu senede alamazsın .. Hem bekle 2 sene sonra kampanyalar varmış..

samsun klimalar daha iyi dir elektrik tasarufunu bırak silver nano teknolijisi var gece ve gündüz çalışacak ve gece uyku moduna alırsan
1 ayda sana gelece fatura 35 tl dir.

baymak 410 gaz yeni model klima o pahalılarla aynı fabrikanın malı :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri