Hızlıca basit yazı yazma için kontroller

rocco216

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Kendime yapmak istediğim markalama için bir kontroller arıyorum.. ihtiyacım olan şey bir ekrana istediğimi yazıp..yapacağım cok basit ve seyyar bir mekanik ile 2 eksen işlem ile markalama ile yapmak istiyorum.. Markalamayı noktalama veya punta ile yapacağım.. Bunun için önerebileceğiniz bir ürün veya bir yöntem var mı...

Saygılarımla..

Punta tarz yazı için ucu sivri kalın bakır elektrot ve yüksek amperli güç kaynağı gerekir.

Neden lazer değil ? Hamam masrafı falan çok olur bu işin ona göre giriş bu işe sonra abdestsiz kalırsın ortada :D :D : D

Lazere alternatif yine tehlikeli, sorumluluk bana ait değil!

Merhaba arkadaşlar.. Kendime yapmak istediğim markalama için bir kontroller arıyorum.. ihtiyacım olan şey bir ekrana istediğimi yazıp..yapacağım cok basit ve seyyar bir mekanik ile 2 eksen işlem ile markalama ile yapmak istiyorum.. Markalamayı noktalama veya punta ile yapacağım.. Bunun için önerebileceğiniz bir ürün veya bir yöntem var mı...

Saygılarımla..
Markalamada havali cekic cok pratik olur. Ama daha hassas kontrol icin has demir bulunursa bobin de sarilabilir.

http://www.ncplot.com/ncplotv2/ncplotv2.htm

belki ise yarar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ncplot kullandınız mı içeriğe cep telefonundan baktım..

Hayır kullanmadım

Androidde anlayan arkadaslara bi seslensek bu tip bir şey androidle yapılırmı

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri