hızlı dünüş mekanizması

ark hızlı dünüş mekanizması hakında bilgisi olan varmı.genelde testerelede kullanılır ileri giderken yavaş gider geri gelirken hızlı geriye dogru gelir neden acaba yardımcı olursanız sevinirim

sn. abdurrahman bey, dediğiniz sistem uçan testere sistemi olup servo motor sistemi ile ilgili düzenlemedir. servo motorolarla iligili bilgi sahibi iseniz olayı çözebilirsiniz. daha ayrıntılı bilgi isterseniz servo motor ve sürücüler ile ilgili bölümü ziyaret etmenizde fayda var.
iyi çalışmalar diliyorum,...

tşk ederim benim istedi mekanik aksam olarak ileri giderken yavaş geri neden yavaş geldigi

merhaba eğer sistemdeki ileri geri harekti sağlayan mekanizma üzerinde ne olduğunu açıklarsanz yardımcı olabilirim hdroik bir sistemmi

Merhaba Genelde ileri doğru yavaş geri doğru hızlı gelme zamandan kazanmak istenilen yerlerde kullanılır.İleri giderken sistem yükte çalışır geri gelirken boşta gelir gibi nedenlerden dolayı tercih edilir.Pnomatik ve Hidrolik olarak çok sık kullanılan bir tekniktir.

ileri yavaş gidip geriye hızlı gelebilen bir mekanik aksam mevcut fakat bu bir yerden alıntı veya görme birşey değil tamamen kendim tasarladığım birşey nerede kullanılacağı hakkında biraz bilgi verirseniz bu tasarımın size fayda sağlayıp sağlayamayacağı hakkında bilgi ve tasarımı verebilirim yanlış anlamayın ayrıca maddi bir beklentimde yok ...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri