Günlük Sohbet Muhabbet

Under Ground

Profesyonel Üye
Tam yol , asvalt , kasis üzerine konuşuyorduk konu kapanmış. En son yazdığım mesajı yollayamadım. Hemen copy paste . Buradan devam ederiz .
Millet olarak o kadar kafa yapımız değişti ki hiç bir mevzuda yahu ben haksızım diyen insan görmek artık imkansız oldu . Hele trafikte türlü maçoluklar yüzünden çarpışma noktasına gelip korna ile uyardigim insanlar neredeyse arabadan inip bana saldıracak vaziyete geliyor. Artık ciddi ciddi düşünmeye başladım arabanın kornasini iptal mi etsem diye .

Aaa konu uçmuş hakikaten. Ben trafikte kimseyle takışmamaya çalışıyorum. Selektör yapana hemen yol veririm, kornayı kolay kolay kullanmam. Bana korna çalan mı oldu tamam abim sen haklısın der geçerim. Canımı sokakta bulmadım. Milletin canı sıkkın, sudan bahanler arayan çok. Aman benden uzak olsun.

@Under Ground ustam, size papatya çayı tavsiye ederim. bodrum gibi bir yerde yaşamadığınız için şanslısınız. alt yapı ve yollar 250.000 kişi için, yazın yazlıkçılar ve turistler sayesinde 1.000.000 kişi olan yerde trafiği anlatmama gerek yok sanırım. arabamı sattım. parasızlıktan filan değil, sadece trafik. şimdi 50 cc bir scotterım var. yollar benim. ondayken bile korkuyorum. vergisi yok, sigortası yok, yavaş gidiyor, zaten hızlı gitmekte mümkün değil. bir sabah saat 7 gibi fırından simit, boyoz almaya gittim, dönüşte yolu boş gördüm bir hız testi yaptım 78 km hıza çıkabiliyorum ama 40 kmyi geçmem. eskiden honda titan vardı. km telini hep kırardım, gençlik işte.

@Under Ground ustam, size papatya çayı tavsiye ederim. bodrum gibi bir yerde yaşamadığınız için şanslısınız. alt yapı ve yollar 250.000 kişi için, yazın yazlıkçılar ve turistler sayesinde 1.000.000 kişi olan yerde trafiği anlatmama gerek yok sanırım. arabamı sattım. parasızlıktan filan değil, sadece trafik. şimdi 50 cc bir scotterım var. yollar benim. ondayken bile korkuyorum. vergisi yok, sigortası yok, yavaş gidiyor, zaten hızlı gitmekte mümkün değil. bir sabah saat 7 gibi fırından simit, boyoz almaya gittim, dönüşte yolu boş gördüm bir hız testi yaptım 78 km hıza çıkabiliyorum ama 40 kmyi geçmem. eskiden honda titan vardı. km telini hep kırardım, gençlik işte.
Herhalde damacana ile papatya çayı icip , bir o kadar papatyayı da müsait yerimize soksak bu yaştan sonra huyumuz değişmez malesef herhalde .

Herhalde damacana ile papatya çayı icip , bir o kadar papatyayı da müsait yerimize soksak bu yaştan sonra huyumuz değişmez malesef herhalde .
sevildiğini bil bak alkol tavsiye etmiyorum. sinirlerin alınmış gibi araba kullanıyorsun. bak @serkan_48 usta antideprasan diyor. hani fena değil de, iyi bir doktordan kişiye uygun olanı iyidir bence

Değişir değişir. Eskiden bende takışırdım ne zaman papatya çayına başladım huyum değişti :)
Rahmetli müdürüm adaçayı içerdi. Takılırdım müdürüm huyun suyun değişir diye . Oğlum zaten bizden geçmiş derdi .

Papatya, adaçayı, ıhlamur, çörek otu, sarı kantaron.Sarı kantron varken antidepresana gerek yok. Benim ilaçlar bunlar.
Hertürlü antidepresan ı kullanmış biri olarak hiçbirinden fayda görmedim. En sonunda sorunlarimla yaşamaya alıştım ama kolay olmadı. Rahat etmedim ama en azından hayatımı bir çizgide tutmayı başardım.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri