Günlük Sohbet Muhabbet

Hertürlü antidepresan ı kullanmış biri olarak hiçbirinden fayda görmedim. En sonunda sorunlarimla yaşamaya alıştım ama kolay olmadı. Rahat etmedim ama en azından hayatımı bir çizgide tutmayı başardım.
Sorunu çözemeyince sanki bir halta yarıyormuş gibi antidepresanı dayarlar. Zaten birçoğunun bildiği tekşey ilaçların isimleri. Rahat etmenin yolu herşeyi kafaya takmamaktan geçiyor. Eskiden herşeyi çok takardım şimdi umursamıyorum. Özellikle de işle alakalı mevzuları. Eskiden iş işte kalmaz evede gelirdi artık mesai bitince iş işte kalıyor.

adaçayı sakinleştirici değildir. papatya çayı eh işte, melisa çayı bebeklere yarar. yanlız artık raflarda yok pasiffloralı bir çay bende işe yaramıştı. en son gittiğim doktor çok kafa adamdı, alkolle etkileşmeyen antidepresan vermişti. hani o ağır olanları var içtin mi ruh gibi oluyorsun onları sadece amateme gittiğimde vermişlerdi. yok şöyle güzel bir ada bizi kapatsınlar. herkes rahat etsin değil mi?

Sustukca cahiller yurekleniyor budalalar palazlaniyor. Bundan olsa gerek Avrupa ya yakalamak değil yaklaşamıyoruz.

antidepresif ilaç kullanan benim fakat kavşakta önüme kendini atan 15 yaş alti motorcu genç bile atar yapar konumda. Kornaya bastım geri bakip ne el kol hareketi cekiyotsun diyor!

Adaçayını boğaz enfeksiyonu için gargara olarak kullanıyorum.
Sustukca cahiller yurekleniyor budalalar palazlaniyor. Bundan olsa gerek Avrupa ya yakalamak değil yaklaşamıyoruz.

antidepresif ilaç kullanan benim fakat kavşakta önüme kendini atan 15 yaş alti motorcu genç bile atar yapar konumda. Kırmaya bastım geri bakip ne el kol hareketi cekiyotsun diyor!
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.
Çok güzel söylenmiş..

Bizde var birtane kimse elleşmiyor. Uzun zamandır işe geldiğinide görmüyorum. Ama alabilmek için baya bir uğraştı.
yok doktor bana veriyordu "ben deli miyim?" diye istemedim. ama sonradan bir şey öğrendim devletin bedavaya verdiği her şeyi alacaksın. şimdi gidip alayım desem benden daha akıllısın diye doktor beni kovar.

Sorunu çözemeyince sanki bir halta yarıyormuş gibi antidepresanı dayarlar. Zaten birçoğunun bildiği tekşey ilaçların isimleri. Rahat etmenin yolu herşeyi kafaya takmamaktan geçiyor. Eskiden herşeyi çok takardım şimdi umursamıyorum. Özellikle de işle alakalı mevzuları. Eskiden iş işte kalmaz evede gelirdi artık mesai bitince iş işte kalıyor.
Valla artık bu sorunların yazılımsal değil donanımsal olduğu kanaatine vardım. İnsan olarak da donanımsal özelliklerimiz değiştirilebilir yapıda değil. İnsanın yapabileceği en iyi şey kendini tanıyıp sorunlarla nasıl yaşayabilecegini öğrenmesi. Hayat Gülseren ablanın dizileri gibi değil malesef .

Valla artık bu sorunların yazılımsal değil donanımsal olduğu kanaatine vardım. İnsan olarak da donanımsal özelliklerimiz değiştirilebilir yapıda değil. İnsanın yapabileceği en iyi şey kendini tanıyıp sorunlarla nasıl yaşayabilecegini öğrenmesi. Hayat Gülseren ablanın dizileri gibi değil malesef .
Donanım ne kadar sağlam olursa olsun üzerindeki yazılım sıkıntılı olursa donanımda bir işe yaramaz. Evet belki donanımı değiştiremeyiz ama o donanımı ayakta tutacak yazılımla oynabiliriz. Bana göre en önemli iki yazılım parçasıda beyin ve bağırsaklar. Bu ikisi sağlam değilse donanım komple arızalı demektir. Yazılımda arıza varsa donanımada yansır.

Forum istatistikleri

Konular
128,344
Kullanıcılar
450,185
Son üye
NL4CK

Yeni konular

Geri