Forum Altyapı Değişikliği Duyurusu

Avatarlar karisiyor musait bir zamanda ilgilenirseniz seviniriz.

@suat korkmaz
@Aksi

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Sayın @egypt
Az önce kontrol ettim ios uygulamasında normal görünüyor. yanımda androidli telefon kullanan olmadığı için bakamadım.
2. gün önce androidli telefonlar için sürüm güncellemesi göndermiştik. şu anda kullandığınız uygulama son versiyonmu? son versiyon değilse play marketten güncelleyip tekrar kontrol edermisiniz.

KontrolKalemi Mobil Android için şu anda en güncel sürüm 3.8.13

winzip veya winrar ile sıkıştırarak yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
YENİ HALİ İLE KULLANIRKEN BANA KOLAYLIK SAĞLAMIYOR... SİTE BU HALİ İLE HİÇ KULLANIŞLI DEĞİL DEĞERLİ EDİTÖRLER... GÜZELİM FORUMU NE HALE GETİRMİŞSİNİZ... BİDEFA BU YAZI TİPİ NE YAA... DAHA KÖTÜSÜNÜ BULAMADINIZMI BRAVO VALLAHİ... KULLANICI KAYBEDİCEKSİNİZ BENDEN SÖYLEMESİ...

Son düzenleme:
Sayın @>Genius< ilk mesajımda belirttiğim gibi alt yapı değişikliğimiz vbulletin yazılımının çok sorun yaratması nedeni ile yapılmıştır. Alt yapı değişikliği için 3 hafta gece, gündüz çalıştık.

Alışmanız biraz zaman alabilir.

YENİ HALİ İLE KULLANIRKEN BANA KOLAYLIK SAĞLAMIYOR... SİTE BU HALİ İLE HİÇ KULLANIŞLI DEĞİL DEĞERLİ EDİTÖRLER... GÜZELİM FORUMU NE HALE GETİRMİŞSİNİZ... BİDEFA BU YAZI TİPİ NE YAA... DAHA KÖTÜSÜNÜ BULAMADINIZMI BRAVO VALLAHİ... KULLANICI KAYBEDİCEKSİNİZ BENDEN SÖYLEMESİ...
Sn. @genius bence forumdan ayrılan kendisi kaybeder.:D Bir çok bilgi paylaşımından mahrum kalır.
Hiç kimse vazgeçilmez değildir.;)

Ben çok beğendim :D ellerinize saglık :)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

kolay gelsın yenı yazılım guzel fakat renklerın cogu beyaz tonlu oldugu ıcın bu yazıyı yazarken bıle gozlerım kamasıyor bunu bırazdaha uygun hale getırısenız sevınırım 2 soru okuyuncaya kadar gozlerım hem yoruldu hemde kamastı fazla okumadım duzeltılırse ıyı olur sonucta ısten gelıp pc basına oturunca goz agrısı yaptı bılgınıze emeyınıze sağlık

kolay gelsın yenı yazılım guzel fakat renklerın cogu beyaz tonlu oldugu ıcın bu yazıyı yazarken bıle gozlerım kamasıyor bunu bırazdaha uygun hale getırısenız sevınırım 2 soru okuyuncaya kadar gozlerım hem yoruldu hemde kamastı fazla okumadım duzeltılırse ıyı olur sonucta ısten gelıp pc basına oturunca goz agrısı yaptı bılgınıze emeyınıze sağlık
Aynen bende katiliyorum yazilar hem kucuk hemde acik renk oldugu icin okumak zorlasiyor.Mesela mavi renkler biraz daha koyulastirilabilir.Tesekkurler.

Telefondan yazdim