Forum Altyapı Değişikliği Duyurusu

hayırlı olsun yeni yazılım güzel
fakat
benim üyelik bilgilerimde hata oluşmuş
beni yeni üye diye tanımlıyor ama ben 13.07.2010 tarihli üyeyim
üyelik yıldızlarım vardı 4 adet onlar uçmuş yok

sayın @ŞERİF-58 yeni alt yapıda şimdilik yıldızlı rütbe sistemini kullanmıyoruz daha sonra rütbeler ile ilgili bir düzenleme yapacağız.

eski rütbeniz üyeliğinize tekrar tanımlandı.

Bilgisayardan resim ekleyemiyor muyuz, cevap evet ise nasıl?

Sayın @by lent Resimdeki gibi dosya yükle butonu çıkması gerekli eğer çıkımıyorsa. forum izinlerini tekrar kontrol edeyim.

dosya ekleme.jpg

Telefondan ilk giriste alinti yapilan kisilerin profil resmi benim resimim oluyor.Forumda gezinti yapip baska yerlere bakinca duzeliyor.Telefon android ve forumuda guncelledim sorun devam ediyor.

Telefondan yazdim

Telefondan ilk giriste alinti yapilan kisilerin profil resmi benim resimim oluyor.Forumda gezinti yapip baska yerlere bakinca duzeliyor.Telefon android ve forumuda guncelledim sorun devam ediyor.

Telefondan yazdim

Veysel bey;

Sorunu bir sonraki güncellemede düzeltmeye çalışacağız.

Murat Bey, bi ricam olacak yine,
olmadığım haftadaki kouları yoklamak istedim gelişmiş aramada dahi aramaya girdiğimizde gönderme zamanına başlangıç atayabiliyorum tamam ama arama kelimesi ya da üye yazmamı istiyor, öncesi gibi bi şey yapılabilir mi, tam hatırlayamıyorum "yeni mesajları listele/ dün, geçen hafta, geçen ay" gibi ya da kelime yazmadan bitiş aralığı verip listelemek mümkün mü?

Bir de bildirimler üzerindeki rakam okunaksız, sayfa başlığındaki daha rahat okunuyor sanırım fonttan. Az önce okuduğum için ekran resmi de atamayacağım, en kısa zamanda.

o özellik xenforo'da malesef yok. not aldım araştıracağım.
ben genelde son mesajları zaman tünelinden takip ediyorum.