Fabrikamız için mühendis

allah kimseyi zengin ama gözü aç kullarından eylemesin ....

onada amin. en azından fakirin cezası zengine göre daha az olacaktır diye umuyorum :)

peki arkdaslar bende baska bir pencereden olaya bakayim birde soyle dusunelim sosyal hak yok maas dusuk imkanlar kisitli burda calisan mi suclu is verenmi ?? herkez bu sartlari kabul etmez iseeeéee. is veren el mahkum diger organ gardiyan felsefesinde o haklar icin olanak saglayacak .. tamam abi calisirim abi oke abi diye diye bu sekile geldi zaten

adamın evde çocugu aç, borcu var, cocuğu hasta, anası hasta babası hasta , öğrenim kredisi ödeyecek evine haciz geliyor..... vesaire vesaire......
sence kim suçlu?

karaborsa yapan mı kara borsadan alan mı? :) bir mandalina yemezsen öleceksin , satan adam bir trilyon istiyor? acaba ne yaparız ?

peki arkdaslar bende baska bir pencereden olaya bakayim birde soyle dusunelim sosyal hak yok maas dusuk imkanlar kisitli burda calisan mi suclu is verenmi ?? herkez bu sartlari kabul etmez iseeeéee. is veren el mahkum diger organ gardiyan felsefesinde o haklar icin olanak saglayacak .. tamam abi calisirim abi oke abi diye diye bu sekile geldi zaten

insanlar hak ettiği gibi yönetilir. herkes halinden memnunken kılımı kıpırdatmamaya söz verdim. :)

adamın evde çocugu aç, borcu var, cocuğu hasta, anası hasta babası hasta , öğrenim kredisi ödeyecek evine haciz geliyor..... vesaire vesaire......
sence kim suçlu?

karaborsa yapan mı kara borsadan alan mı? :) bir mandalina yemezsen öleceksin , satan adam bir trilyon istiyor? acaba ne yaparız ?

evvela ALLAH zalime muhtaç etmesin evladının saglıgı ile sınamasın. sonrasında ise cevabım her iki durumda da suçlu devlet olurdu. şahsi olarak ben ne yapardım sorusuna cevap ise icracıyı ayrı manavı ayrı ...

Allah (c.c) emirlerine, peygamber efendimizin (s.a.v) sünnetine uymuyor insanoğlu, devleti mi takacak...

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,063
Son üye
denizdeniiiz

Yeni konular

Geri