Fabrikalarda Bakım Onarım Elemanı Olarak Çalışan ustama sorularım olacak.?

yaşın kaç? ne mezunusun? benimle iletişime geçermisin? yardımcı olucam sana
21 yaş. Meslek lisesi elektrik elektronik mezunuyum pano montorlugu dalı.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
21 yaş. Meslek lisesi elektrik elektronik mezunuyum pano montorlugu dalı.

bu işte yaşın genç öğrenmen gereken çok şey var önünde uzun yıllarda var tabii ama bu sektörde olan yaşlı kurtlar acımasız çakallar var, onlara yem olmadan, mesleki hayatın başlamadan bitmesin bu yüzden önce evvellah abi demesini bileceksin onurunu gururunu varsa kibrini bir kenara bırakacaksın tabiri caizse it gibi koşturacaksın işi öğrenmek için her türlü fedakarlığı yapacaksın bilmediğin öğrenmediğin arıza bodozlama dalmayacaksın patronun trilyonluk makine si senin hatan yüzünden bir hafta yatar yurt dışı servise kalırsa işin başlamadan biter .

bu işte yaşın genç öğrenmen gereken çok şey var önünde uzun yıllarda var tabii ama bu sektörde olan yaşlı kurtlar acımasız çakallar var, onlara yem olmadan, mesleki hayatın başlamadan bitmesin bu yüzden önce evvellah abi demesini bileceksin onurunu gururunu varsa kibrini bir kenara bırakacaksın tabiri caizse it gibi koşturacaksın işi öğrenmek için her türlü fedakarlığı yapacaksın bilmediğin öğrenmediğin arıza bodozlama dalmayacaksın patronun trilyonluk makine si senin hatan yüzünden bir hafta yatar yurt dışı servise kalırsa işin başlamadan biter .
Ben butun herseye raziyim. Yeter ki ogreneyim biseyler

azimli sıçan (fare) dağı delermiş

izmir mi ?? memleket eğer konya olsaydı sabah gel iş başı yap derdim kurumsal bir firma. senin gibi gözüpek gençlere memleketin ihtiyacı var konya olur dersen hemen gel .

izmir mi ?? memleket eğer konya olsaydı sabah gel iş başı yap derdim kurumsal bir firma. senin gibi gözüpek gençlere memleketin ihtiyacı var konya olur dersen hemen gel .
abi bi sartlari olusturmam lazim. Imkan saglarsam sorun degil. Haberleselim derim.

imkan dediğin nedir evli bekar çoluk çocuk bilmiyorum.. ilk başlangıçta alacağın ücret belli biliyorsun standart

imkan dediğin nedir evli bekar çoluk çocuk bilmiyorum.. ilk başlangıçta alacağın ücret belli biliyorsun standart
Evet abi benim para ile derdim yok. Benim derdim isi kapmak yakin zamanda tek basima bi arizaya gidip rahatlikla yapacak kadar bilgili olmak. Olene kadar kendimi gelistirecegim zaten. Bekarim barinma yeri bulurum ayarlarim mumkun olursa. Ozelden yazdim sana ordan detayli konusabiliriz istersen.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri