Fabrikalarda Bakım Onarım Elemanı Olarak Çalışan ustama sorularım olacak.?

size şans verecek yer değil,
sizin şans vereceğiniz yer seçin. görüşmelerinizde bunu hissettirin, hissettirmeye çalışın.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
size şans verecek yer değil,
sizin şans vereceğiniz yer seçin. görüşmelerinizde bunu hissettirin.
Abi haklisin ben de oyle yapiyorum. Ama ama bakim sefleri begeniyor tamam sen git telefonu acik tut arayacgiz diyo yine yok :)

siz, bilginizi artırın, açta açıkta değilsenizde dediğimi yapın. iş olsun diye işe girmeyin.

siz, bilginizi artırın, açta açıkta değilsenizde dediğimi yapın. iş olsun diye işe girmeyin.
Tesisat isi buluyorm ama o ise ait hissetmiyorum kendimi. Zorla yapiyorum resmen aklimda makine elektrigi var. Eve plc aldm nasil calisir bilmiyorum . Kursuna gidecegim para biriktiriyorum

durduk yerde fabrikaya elektrikçi olarak giremezsiniz. kendinizi satmanız lazım. tavsiyem izmir in en fazla iş yapan elektrikçisine girin. 3 e 5 e bakmayın. şantiye tozunu fabrika pisliğini insanların riyakarlığını dibine kadar soluyun ( ne çekmişim bee :) ) sonra girip çıktığınız fabrikaların birisiyle anlaşırsınız . illaki personel ihtiyaçları olur. ama sahaya inmeden olmaz derim. yaşınız ve durumunuz uygunsa mutlaka yurt dışı yapın. bilgi, tecrübe ve yaşanmışlıklar kapıları açmanıza yardımcı olur. yada hepsini boş ver aç bi kebapçı mis

durduk yerde fabrikaya elektrikçi olarak giremezsiniz. kendinizi satmanız lazım. tavsiyem izmir in en fazla iş yapan elektrikçisine girin. 3 e 5 e bakmayın. şantiye tozunu fabrika pisliğini insanların riyakarlığını dibine kadar soluyun ( ne çekmişim bee :) ) sonra girip çıktığınız fabrikaların birisiyle anlaşırsınız . illaki personel ihtiyaçları olur. ama sahaya inmeden olmaz derim. yaşınız ve durumunuz uygunsa mutlaka yurt dışı yapın. bilgi, tecrübe ve yaşanmışlıklar kapıları açmanıza yardımcı olur. yada hepsini boş ver aç bi kebapçı mis
aldigin belli verdigin belli hesap ortada diyosun yani ustam : D

yaşın kaç? ne mezunusun? benimle iletişime geçermisin? yardımcı olucam sana

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri