ev için yazıcı

metto

Üye
merhaba arkadaşlar,
evde kullanım için yazıcı almayı düşünüyorum. fotokopi,yazıcı(renkli,renksiz) özellikleri olacak max 300 tl civarında bir şey düşünüyorum.
bitmeyen kartuşlu yazıcı kullananlar filan var mı? tecrübelerini aktarabilirler mi?

http://www.printech.com.tr/bitmeyen-kartuslu-canon-mg3550-beyaz
ben kırmızısını aldım. hem üründen memnunum hem de firmadan.
üç renk seçeneği var. kırmızı beyaz siyah
ister kablo ile bağlayın bilgisayarı isterseniz evinizde kablosuz internet varsa kurulum esnasında yazıcıyı evin internetine tanıtıyorsunuz ve bilgisayar ve cep telefonları ile kablosuz bağlanabilyorsunuz.
yazıcıyı internetin çekeceği yere koymayı unutmayın.
not: her cep telefonu uyumlu olmuyor.

ben bir tane aldım önce, düşük model almıştım arızalı çıktı geri gönderdim tamir ya da değişim hangisi gerekiyorsa yapılsın diye. gönderirken kargo şirketi ödemeli göndermeme izin vermedi ve elektronik cihaz diyerek 40tl ye yakın para aldı.
bunu üretici firmaya bildirdim ve geri gönderdiğim ürünü almak istemediğimi ve yukarıda linkini attığım ürünü almak istediğimi söyledim. eskisinin parasını iade ettiler yenisi faturalandırıldı ve yeniyi gönderirken 40tl değerinde toner gönderildi.
hem firmanın ilgisinden hem de yazıcıdan son derece memnunum bilginize.

yorumlarınızı şimdi okudum. sabah almıştım aynı model almışım. :) başka site o tutmamış.

Konusu degil ama internete degilmisken beliteyim. Evde kablosuz baglanirken aginizi gorenler sifrenizi program vs ile kirabilir. Engellemek icin agin adini da gizleyin. Kullanma klavuzunda nasil olacagi yazar. Agin adini gizliyorsun ve baglanacak kisi once agin adini bilmek zorunda kaliyor. Dogal olarak adini bilmedigi agin sifresini kiramaz. Yani simdilik. Yakinda onunda caresini bulur hirsizlar

hm anladım. gelince ayarlarına bakacağız artık. inşallah alet iyi çıkar.

tm anladım. zaten mahallede sadece bnde wifi var :).

Forum istatistikleri

Konular
128,408
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri