eski siyah beyaz tv uyanıkları

i.sinaplı

Katılımcı Üye
merhaba kont.kalemi sakinleri benim yazdıklarımı okuyanlar bilirler,elektroniği hobi olarak yapıyorum boş kaldığım zamanlarda,konumuza gelelim uzatmadan bundan 1 hafta önce arkadaşım aradı eski grundik 1975_1982 arası olan televizyonların içinde kırmızı bir civa olduğunu soyledi ve bu hikayeye kendini baya kaptırmış çok pahallı ve piyasada olmadığını soyledi,bu işte çok para var dedi.inanmadım çunku olmadığını biliyorum onu ikna etmeye çalıştım bir turlü ikna olmadı netten gosterdim bunlar şehir efsanesi diye ama vazgeçiremedim arkadaşımı..

halen deli divana hurdalıklarda eski özellikle grundig tv arıyor aşağıda linkte yazının devamı,,

bu işlerle uğraşanların hepsi deli:)

Eski televizyon dedikodusu ortalığı karıştırdı - Hürriyet

Burada uyanık kim? Grundig firması (galiba kalmadı piyasada) mı acaba? Herhalde diyordur ki, bakın benim TV'lerden alırsanız 50 yıl sonra süper zengin olursunuz :D

Televizyon içinde cıva he :)

Tüplü televizyonlardaki tek sıvı şey elektrolitik kondansatörlerin içindeki yağdır. O kadar.

Yurdum insanı heyecan arıyor.

bir yıldır bu soylentı devam edıyor tanıdığım bırkaç kişide bu iş peşinde:)

mrb arkadaşlar eyer gercekden elinde olan varsa bu şekilde tv yada başka ev aletleri Şebeke kesen benle irtibata gecin bu kriz döneminde hem siz hemde ben rahatlamış oluruz iyi para ediyor elinde olan varsa bu iş hikaye degil

10-15 sene önce bende görmüştün alman mı amerikan yapımı mı onu hatırlamıyorum. tv de böyle bir dizi parçalar vardı. o zamanlar fazla merakım olmadığından,ilgimi çekmediğinden ismini hatırlamıyorum. gençtik ozamanlar
yazılan mesajları okuyunca hatırladım ismideyalanrüzgarıydı.:eek:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri