enteresan arızalar

gokguruk

Üye
klima kompresörü soğutma da normal herşey gaz değerleri olsun üfleme olsun ama ısıtmada 200 psi geçmiyor(22 gazlı klima) ve ılık üflüyor haliyle ısıtma zayıf bu tür bir arızayla karşılaşan ustalar varmı.ben karşılaştım kompresör değiştidim sorun çözüldü.kompresörde basınç sorunu var.

2.si:klima kompresörü 15 dk çalışıyor sonra aşırı ısınıyor ve termik açıyor sürekli.soğutma ve gaz değerleri normal.bu tür bir arızayla karşılaşan var mıdır.kompresörü değiştirdim sorun çözüldü.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
klima kompresörü soğutma da normal herşey gaz değerleri olsun üfleme olsun ama ısıtmada 200 psi geçmiyor(22 gazlı klima) ve ılık üflüyor haliyle ısıtma zayıf bu tür bir arızayla karşılaşan ustalar varmı.ben karşılaştım kompresör değiştidim sorun çözüldü.kompresörde basınç sorunu var.

2.si:klima kompresörü 15 dk çalışıyor sonra aşırı ısınıyor ve termik açıyor sürekli.soğutma ve gaz değerleri normal.bu tür bir arızayla karşılaşan var mıdır.kompresörü değiştirdim sorun çözüldü.
22 gazlı olduğundan eski tip klima olduğu düşüncesindeyim,ekovatın piston krankları zamanla aşinmış olabilir,bu nedenle gerekli ısıtma rejiminde basınç yapamaz.ASLINDA BU ARIZA DEĞİLDİR.:)

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,040
Son üye
rasimozcannn

Yeni konular

Geri