enteresan arızalar

gokguruk

Üye
klima kompresörü soğutma da normal herşey gaz değerleri olsun üfleme olsun ama ısıtmada 200 psi geçmiyor(22 gazlı klima) ve ılık üflüyor haliyle ısıtma zayıf bu tür bir arızayla karşılaşan ustalar varmı.ben karşılaştım kompresör değiştidim sorun çözüldü.kompresörde basınç sorunu var.

2.si:klima kompresörü 15 dk çalışıyor sonra aşırı ısınıyor ve termik açıyor sürekli.soğutma ve gaz değerleri normal.bu tür bir arızayla karşılaşan var mıdır.kompresörü değiştirdim sorun çözüldü.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
klima kompresörü soğutma da normal herşey gaz değerleri olsun üfleme olsun ama ısıtmada 200 psi geçmiyor(22 gazlı klima) ve ılık üflüyor haliyle ısıtma zayıf bu tür bir arızayla karşılaşan ustalar varmı.ben karşılaştım kompresör değiştidim sorun çözüldü.kompresörde basınç sorunu var.

2.si:klima kompresörü 15 dk çalışıyor sonra aşırı ısınıyor ve termik açıyor sürekli.soğutma ve gaz değerleri normal.bu tür bir arızayla karşılaşan var mıdır.kompresörü değiştirdim sorun çözüldü.
22 gazlı olduğundan eski tip klima olduğu düşüncesindeyim,ekovatın piston krankları zamanla aşinmış olabilir,bu nedenle gerekli ısıtma rejiminde basınç yapamaz.ASLINDA BU ARIZA DEĞİLDİR.:)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri