En İyi Ekran Hangi Marka

Siemens'i öneririm.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Easywiev kullandığım iki proje oldu. Programı kolay ama gördüğüm diğer HMI lar daha kötü duruyor.

Merhaba;

OMRON'un yeni çıkan NQ serisi ekranlarını deneyebilirsin. Bilgisayar arayüz programıda oldukça iyi ve kolaydır.

iyi çalışmalar

Ben Beijer, Delta ve Easy kullandım.
İçlerinden en kalitelisi bana göre Beijer.

arkadaşım bende uzun zamandır siemens ve easywiev kullanıyorum bir sıkıntı çıkartmadı.

Advantech Wop ekranlar kasası ve kütüphanesiyle daha önce kullandıklarımı karşılaştırdığımda harika bir ürün.. eğitimi programı vs hepsinin bulunması çok kolay

siemensin ktp serisini kullandım wincc flexible görünürde zor olabilir ama ögrendıkce keyıflı oluyor.Panelde bence önemli özellik baglantı şeklinin ethernet olması.çok kolaylık sağlıyor.veri aktarımı çok hızlı olabiliyor.

enda nın satmış olduğu panelleri kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadm programlaması gayet kolay ayrıca fiyatlarıda çok uygun... tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri