Bu motorun markasını bilen var mı acaba?

Etikette sadece logo var marka yok galiba. En üstte THREE PHASE INDUCTION MOTOR yazıyor. En alttada emin olamadım ama MADE IN USA yazıyor gibi.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
.. etiketin ve logonun temiz bir resmini internette görsel olarak aratın.. belki birşeyler çıkar. Veyahut motorun bulunduğu işyeri ile ilgili araştırma yapın.. nereden alınmış malzemeler.. amerikan malı ise amerikadaki motor üreticileri de bilir..
illaki öğrenmek istiyorsanız bulunur.. :)

yardımcı ışık kullanmadan telefon kamerasının flaşını farklı noktalarda patlatarak bi kaç foto çekerseniz bi ihtimal marka okunabilir.
Onu da denemiştik hocam. Maalesef en iyi yöntem ve en iyi görüntü buydu. Flaşlı video bile çektim. Hiçbir şey görünmüyordu. Bir görseniz şaşırırsınız. :)
.. etiketin ve logonun temiz bir resmini internette görsel olarak aratın.. belki birşeyler çıkar. Veyahut motorun bulunduğu işyeri ile ilgili araştırma yapın.. nereden alınmış malzemeler.. amerikan malı ise amerikadaki motor üreticileri de bilir..
illaki öğrenmek istiyorsanız bulunur.. :)
Öylede aradım, motor firmalarını da araştırdım. Ancak bulamadım. Çok eski olsa gerek. Fakat Amerikan firmalarına çok bakmadım. O dikkatimi çekmemişti. Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Etikette sadece logo var marka yok galiba. En üstte THREE PHASE INDUCTION MOTOR yazıyor. En alttada emin olamadım ama MADE IN USA yazıyor gibi.
Evet hocam şimdi fark ettim Made in USA'i. Biraz daha inceleyeceğim. İnşaAllah bulunur. :D
aynı markaya gerek olmayabilir. etiket belli, motor ölçülerine bakılıp yerli bi marka uydurulabilir.
Aynı markaya gerek yokta, yaptığımız çalışma kapsamında motor markasının bilinir olması gerekiyor. Teşvik için bu bilgiler zorunlu kılınmış durumda. Yoksa bu kadar uğraşmazdım. :D

Enerji etüdü yaptırıp eski verimsiz motorları enerji verimli yeni motorlarla değiştireceksiniz ve bunun için XXX Bakanlığının bir teşviği var?​

kk.png

JIN SHIN Olabilir . ( Logosu ters ? )

INDUCTION MOTOR 3 PHASE TYPE
JINSHIN ASENKRON MOTOR 3 FAZLI TİP

Kolay geldin Sağlıcakla kalın .

JINSHIN.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar. Bir Etüt gerçekleştirdik ancak bu motorun markasını bir türlü bulamadım. Marka Model olarak tam bilen varsa yazabilir mi acaba?

Edit: Etiket hakkında başlangıçta açıklamalar yazmadığım için üzgünüm. Şöyle diyim, en iyi görünür hali buydu. Mazot ile temizlendi. Karanlık ve görünür bir yerde olmadığı için ancak ekstra bir ışıklandırma kullanarak en iyi böyle çekilebildi. Sadece ihtiyacım olan üstündeki logodan markası ve bilinebiliyorsa modeli. Muhtemelen A2-81-6 gibi görünüyor. Ancak görünmeyen kısımları olabilir diye düşünüyorum. Bu konu hakkında bilginiz varsa çok memnun olurum. Editten önce yorum yapan arkadaşlardan da bu bilgileri vermediğim için özür dilerim. Yorumlarınız içinde teşekkür ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 102781
Daha çok temizlenmelidir.Armanın yanında yazılar var,oradan incele...

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri