En Çok Kullandığınız Röle ve Kondansatör Hangisi?

RG3-15C 305 TL

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Röle ENTES
Kondansatör ELECTRONICON başka marka tanımam :)

uygulama alanına gör kullanıdgım röle degişmiişdirr ..örnek olarak entes RGS 12 CS RÖLE yükünn sabıt oldugu yerde yanı anlık yük degişimlerin fazla olmadıgı yerde sorunsuz calişyorr .. ama petrol gibi kofeksyon işletmelri gibi yükün anlık degısımlerıne ayak uydurmadı entes. bız bu durmda KRK akkılı rölesını kullandıkk ve hiçbir sıkıntı yasamdık .. yanı yükün duruma göre işletmenın türüne göre röle secer olduk ... kondasatörde (esitaş) kontaktör ( telemecanıc )

role entes rg3 12cs, varkombi 18pc,
kondansatör kondaş,ede tüp kondansatör

Röle: Grup AR-GE Smart-SVC

Kondansatör: Ede(tüp).Klemens faciasına son vermezlerse, Ede kondansatöre SON

Ustaların beyanlarından da anlaşılacağı gibi, her yiğidin bir yoğurt yiğişi var...:)
Mutlaka hepsi iyi ürünlerdir.

Ben de "RG12 C" tercih edenlerdenim... KONDAŞ'tan yana da sıkıntım olmadı...
En büyük güçlü müşterim 400 KVA. Ama pek çoğu, dengesiz monofaze yüklerin olduğu tatil siteleri.
Özellikle bu tip müşterilerimde, önceliği faz dağılımların dengelenmesine veriyorum. Kurulu olan enerji dağıtım sistemini, mümkün olduğunca revize ediyorum. Bazen saatlerce, günlerce bu işle uğraşıyorum.
Ama sonuçlar çok iyi...
Bana göre; kurulu gücü baz alıp, kondansatör gereksinimini hesaplamalarla çıkarmak, ardından bunları sıralamak KOMPANZASYON YAPMAK DEĞİLDİR...

Bu iş, alt yapısından, takibine silsileler bütünü...
Hepimizin tecrübelerimize dayandırdığımız stillerimiz ve tercihlerimiz var...

Kolay gelsin...

röle entes
kondansatör olarak kondaş

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri