EMO'dan yeni mezun maaşı

iki yılda polis olan birisinin sen kaç saat çalıştığını bayramının haftasonunun olmadığını sadece 20 gün izini olduğunu biiliyor musunda gelmişsin burada yazıyorsun herşey eğitim değildir çok çalışan kimse o da iyi bir ücreti hak ediyordur.

Bir de şöyle bir izlenim ediniyorum, yanlış mı acaba...
kaç yıldır maaş skalası sabitlenmiş gibi...atıyorum..."2000 de sabitlenmiş"
aslında yeni eski mühendis farketmez ..3000 den aşağı açmayın...
duruma göre ...

Bir de şöyle bir izlenim ediniyorum, yanlış mı acaba...
kaç yıldır maaş skalası sabitlenmiş gibi...atıyorum..."2000 de sabitlenmiş"
aslında yeni eski mühendis farketmez ..3000 den aşağı açmayın...
duruma göre ...

Sen istediğin kadar açma birileri ne yazık ki açıyor ve özelde o açanları alıyor iş birliği yapılmadıkça da durum bu ne yazık ki

siz neden bahsediyosunuz 1300 e iş bulsam girecem yeni mezunum iş bulamıyorum :)

Alın işte size canlı bir örnek daha odaların tek derdi siyaset ve aidat toplamaktan başka birşeyi yok hani bulsun şu genç arkaşımıza 2000 tl lil bir iş arkadaşım bir de burada üni. takıntısı olanlar varda acaba sen hangi üni. mezunsun bir yazarsan ve iş arayanlar kısmında belki bir iş çıkar benden öneri.
Hani arkadaşlar özelde durum çok iyiydi bu adam şimdi1300 e ev mi geçindirebilir şimdi diyecekler ki o 5 yıl sonra çok iyi para kazanır adam önce iş bulsun da herkes malum şahısın oğlu gibi değil forumdakiler bilir o şahısı

Umarım kpssye girmişsindir

Moderatör tarafında düzenlendi:
----Bizim en büyük şansızlığımız bu kokuşmuş ülkede doğup mühendis olmak. Bide etrafında olup biteni anlayıp analiz edecek kadar IQ 'un yüksekse benim gibi kafayı yememek için ne haber izlersiniz nede gazete okursunuz. Durumumuzu düzeltmek içinde yapacak hiç birşey yok arkadaşlar. Ya bu diyardan gideceksin yada bu deveyi güdeceksin. O yüzden ağlayıp zırlamanın bir anlamı yok.
----Ben kendimi iyi bir ülkeye kabul ettirecek kadar iyi bir mühendis olmak için çok çalışıyorum. O seviyeye belki 30 yaşında gelirim belki 40 ama o seviyeye ulaşınca bu ülkeden defolup gitmek istiyorum. Neresi olursa farketmez.....

----Bizim en büyük şansızlığımız bu kokuşmuş ülkede doğup mühendis olmak. Bide etrafında olup biteni anlayıp analiz edecek kadar IQ 'un yüksekse benim gibi kafayı yememek için ne haber izlersiniz nede gazete okursunuz. Durumumuzu düzeltmek içinde yapacak hiç birşey yok arkadaşlar. Ya bu diyardan gideceksin yada bu deveyi güdeceksin. O yüzden ağlayıp zırlamanın bir anlamı yok.
----Ben kendimi iyi bir ülkeye kabul ettirecek kadar iyi bir mühendis olmak için çok çalışıyorum. O seviyeye belki 30 yaşında gelirim belki 40 ama o seviyeye ulaşınca bu ülkeden defolup gitmek istiyorum. Neresi olursa farketmez.....

Ülkemiz değil bu ülkenin bazı vatandaşları kokuşmuş. Nerde beleş oraya yerleş nerde iş ordan sıviş sözünü beynine kazıtmış insanlardan ne bekliyorsunuz. Bu gurubun içinde dışardayken muhalefet eden içine girincede bukalemun gibi uyum sağlayıp hayatını sürdürenler çok. Sözüm meclisten içeri. Bu ülke atalarımız zamanında üç kıtada hüküm sürüyordu. Şimdi neden böyleyiz nasıl düzeliriz düşünelim.
Selamlar.

Mesajın yönetim tarafından silinmesini tekrardan arz ederim özrü yeni gördüğümü belirtirim sende iyi uykular lafına alındıysan ben de özür dilerim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri