Elektronik kart

Evet tarif ederken o şekilde yazmışım. Kopyala yapıştır hatası. Düzelttim. Gerçi programda ve simülasyonda o şekilde değildi. Doğruydu.
Hocam, yardımınıza ihtiyacım var,

yazdığımı sildim istenılen kart emeğı kurtarmaz olması varsayalım yazmadım

Son düzenleme:
Konuyu baştan sona hikaye gibi okudum iyimi :) ortada bir proje, projeyi hayata geçirecek arkadaşların çabaları, onca heyecan emek derken ve hazin son... Film senaryosu gibi olmuş vesselam :D Yalnız projenizide merak etmediğim değil hani. Hayata geçirebildiyeseniz paylaşırsanız merakımızı sonucu görmek isterim.o_O

Konuyu baştan sona hikaye gibi okudum iyimi :) ortada bir proje, projeyi hayata geçirecek arkadaşların çabaları, onca heyecan emek derken ve hazin son... Film senaryosu gibi olmuş vesselam :D Yalnız projenizide merak etmediğim değil hani. Hayata geçirebildiyeseniz paylaşırsanız merakımızı sonucu görmek isterim.o_O

3 kuruşa 5 köfte alınmak istendiğinden dolayı olmadı diye düşünüyorum.

3 kuruşa 5 köfte alınmak istendiğinden dolayı olmadı diye düşünüyorum.
Aslında işin maddi boyutu bir tarafa form sitelerinin amacı bilgi paylaşımı yardımlaşma ve dayanışmadan ibarettir. Konuyu açan arkadaş kanımca biraz bencil bir tutum sergilemiş ve sonuç olarak bir şey elde edilememiş sanırım. Oysaki 7 sayfa boyunca bir çok iyi niyetli insan yardımcı olmaya çalışmış emek vermiş ama anladığım kadarıyla hepsi boşa gitmişe benziyor. Hayırlısı olsun ne diyelim.

hiçkımse kusura bakmasın karşılıklı maddıyat yoksa gizleyıp saklamaz madem maddıyat çikar var bedelınıde vermelısın bu işi yapan kişi babasının hayrına yapmaz ben yapmam forumun amacı bilgı paylaşimi yardımlaşma ama ben gormedım bir örnek vereyım bir zaman gsm modul aramıştım nereden bulurum dıye halbukı türkiyede amatorler profosyonel elektronikçiler tarafından en çok kullanılan modul nereden bulacağıma yardımcı olan olmadı boylemı yardımlaşma şimdi canım isterse kişiye özel yardım edıyorum haa modul buldunmu soranda olmadı bulacak yerı bılmıyor olabılırler hıçdeğılse nerede hangı firma hangı modulu satıyor oğrenmek ıstıyen olabılır onuda soran yok:)

hiçkımse kusura bakmasın karşılıklı maddıyat yoksa gizleyıp saklamaz madem maddıyat çikar var bedelınıde vermelısın bu işi yapan kişi babasının hayrına yapmaz ben yapmam forumun amacı bilgı paylaşimi yardımlaşma ama ben gormedım bir örnek vereyım bir zaman gsm modul aramıştım nereden bulurum dıye halbukı türkiyede amatorler profosyonel elektronikçiler tarafından en çok kullanılan modul nereden bulacağıma yardımcı olan olmadı boylemı yardımlaşma şimdi canım isterse kişiye özel yardım edıyorum haa modul buldunmu soranda olmadı bulacak yerı bılmıyor olabılırler hıçdeğılse nerede hangı firma hangı modulu satıyor oğrenmek ıstıyen olabılır onuda soran yok:)

İstenilen yardım için, yardım edecek kişi kendisinden bir şeyler harcayacak yada o iş için özel olarak zaman harcaması gerekecek ise elbette maddi bir karşılık talep edebilir onda hem fikiriz. Lakin yardımlaşma hakkında yazdıklarınıza kesinlikle katılmıyorum. Bu forumu vakit buldukça takip eden biri olaraktan bazı mesajlara denk geliyorum, arkadaşın bir sıkıntısı var ve bilmediği için yardım edecek kişiye emeğinide vermeye hazır. Fakat altına yazılan cevaplarda, forumdaki üye arkadaşlar paraya gerek olmadan sıkıntısını giderebileceği hatta bizzat yardımcı olabileceğinden bahsediliyor. Heleki bazı konular var sayfalarca üyelerin yardım mesajları ile dolu.. Geçmiş zaman sizinde yardıma ihtiyacınız olmuş olabilir ama bu demek değildir ki kimsenin cevap vermemesi yada sorunuza cevap bulamamanız, üyeler yardımlaşma düşüncesi gütmüyor, bildiğini söylemiyor anlamına gelmez gelemez. Zaten forumda takip ettiğim kadarı ile sabit bazı kişiler haricinde pek aktiflik söz konusu değil. Onun haricinde konu açan yada mesaj yazanların bir çoğu ise günü birlikçi üye olup bir dahaki sefere üyelik bilgilerini bile hatırlamayacak kadar pasif kişiler ki onlarıda denk getirdikçe gereken cevabı ben şahsım adına veriyorum.
Velhasıl aklı başında, olgun üyeler emin olun her konuya nane mulla olmaz olmadığı gibi de her konuya mesaj verecek diye bir kaidesi yoktur. Sorunuza cevap bulamadıysanız yerinizde olsam yardımlaşmadan dem vurmak yerine demek ki bilgisi olan yok der başka kaynaklarda araştırır sonuca ulaştığımda ise gelir burada açtığım konuya çözüm olarak yazardım ki sizden sonrakilere yol gösterebilsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri