ELEKTRONİK BASKÜL SÖKÜMÜ _ Bugün Ne Sökelim? -49-

elektrofizikci

Usta Üye
Merhaba. Bu bölümde de günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden :))) elektronik baskül i söküyoruz ve inceliyoruz.
Herkese iyi seyirler...
Fotoğraflar Facebook sayfamda >>>: https://www.facebook.com/media/set/...1073741922.291475934373995&type=3&uploaded=54
Video >>>:

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Biri ödevine çalışmamış :)
tec_load_01.jpg

en gicik olduğum devre neden sorarsanız ayvalıktan bırı oyle kazık attıkı sorma gıtsın :) yaklaşik iki ay uğraştım yazılım tasarım otomatık zeytınyağı dolum makınesı cihazı çalıştırdım demo olarak iş uygulamaya projeyın parasını almaya geldı adam kayboldu kapora 1500 tl gıbı az bır meblağ almıştım adam gıdış o gıdış 3-4 tane loadcell almıştım malzemesı fılan hepsı elımde patladı bendede bir huy var birine proje yaptım sicaği sicağina değerlenmedımı siler atarım çope aynen oyle yaptım hiç değilse kafama takılmasın kafasm rahat olsun dıye yınede mal canın yongası yerı gelınce yazmadanda duramıyoruzx:)

@tekin126 Ustam geçmiş olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,243
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri