Elektrik taşeron sözleşmesi arıyorum.

elek

Profesyonel Üye
Arkadaşlar elinde olan varsa foruma gönderebilirmi.

sayın arkadasım bende sözleşme yok ama kendım yapmıstım bi kaç kez sözleşmede eğer sade işçilik ve iş uzun vadeli ise dolar bazında yaptım örnek antigonu metre tül olarak döşedim saç kanalları ve tüm kanal işleri metre tül üzeirnden armetur montajları tane hesabıyla yaptım linye sorti palalel sorti vb. bayındırlıktan aldım en önemli husus herşeyin parasal karşılğını yapmak yoksa zarar edersin ..kolay gelsın

Nasıl bir sözleşme ama?
Anahtar teslimi götürü bedel mi, işçilik mi, malzemeli mi, aylık ödemeler neye göre hesaplanacak?
Bunları bilmeden sözleşme formatı olmazki.

O tür ayrıntılar önemli değil aslında.Bir inşaat firmasının elektrik firmasına yaptıracağı
bir iş için sözleşme örneği arıyorum.Komple iş.
Biraz inşaat firmasını kollayan bir sözleşme.Bütün işler yüklensin elektrikçiye ;D

sayın arkadasım madem öyle bi durum var bu insaat firması konutmu iş yerımı sözleşmeyi kendınız hazırlıcaksınız ama bana göre bi kaç başlık sayarım işine yararsa eğer konut ise tavan borusu (planşe) bitmeden ilk hak ediş verilmez 2. madde insaatın elektirği için şantiye panosu gibi işlemler. 3.madde tüm saat abonelerinin saat açma işlemleri projenlendirilmesi .3 madde trafo merkezi kurulucaksa onla ile ilgili işlemler 4. madde binaya elektirik verilmesiyle ortaya çıkıcak muhtemel arızalardan dolayı binada kırma onarma masraflarını elektiriçiye havele edebilirsiniz anahtar teslimi etmek zorunda sonradan duvar kırarsa sıva boya parasını ona ödetirsiniz 5.madde kullancağınız elektirk malzemelerinde marka isteyebilirsiniz

arkadaşlar bende arıyorum taşeron sözleşmesi... 70 dairelik standart bir bina... formatı bulabilirsem kendime uyarlarım sorun değil ama o formatı bulmam gerekiyo... yardımcı olursanız çok sevinirim...

arkadaşım dosyayı gönderemiyorum taşarönü tam şıkıştıran bir sözleşme var elimde ancak mns den gönderebilirim

Elektrik taşeron sözleşmesi arıyorum. Sorti başı yapacağım bir işte Elektrik,Tava Kanal, Plastik Kanal, zayıf akım telefon, Data hatları için kablo metraj tesisat işçiliği ve sonlandırma taşeron sözleşmesi arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Geri