Elektrik mühendisliği Çift Anadal

kendini hiç yorma bence inşaat müh. kendine has kazık dersleri var

çift anadalım kabul olundu.yardım edip bilgilerini aktaran herkese teşekkür ederim.inşaat mühendisliği+ elektrik mühendisliği okuyup inşaat sektöründe kendimi tamamen geliştirmek parça parça da olsa iş toplayıp ardından kendi büromu açmak için çaba sarfedeceğim. inşallah bundan 10 sene sonra yaptığıma pişman olmam :(

Hayırlı olsun.:)

Makine mühendisliği okuyorum. Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden yan dal yapıyordum ama bıraktım, devam edebilirim de. Fakat sertifika veriyorlar sadece. Bu benim işime yarar mı, devam etmeli miyim.

Şantiyelerde elektrik ve makine mühendisleri ve işleri hep 2. planda kalıyor.Ne kadar iyi veya tecrübeli olursan ol inşaat mühendislerine ve mimarlara bağımlısın. Onun için okumanda çok büyük fayda var.

Çift anadalım devam ediyor arkadaşlar.bu sene 2. senemdeyim ortalamam düşse de herşey yolunda

Çift anadalım devam ediyor arkadaşlar.bu sene 2. senemdeyim ortalamam düşse de herşey yolunda

Sizi tebrik ederim. Uzmanlık dalınız yani ana dalınız tek olsun ancak kendinize değer katacak her girişimde bulunmaktan da kaçınmayın çünkü zaman çabuk geçiyor. Hayat oyununda artıları fazla olan her zaman kazanır.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri