Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi ( E.K.A.T. )

dinamik ve statik ikazlar hakkın da bilgi verırmısınız?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba ben MYO Endüstriyel Otomasyon bölümü mezunuyum. Bu sertifikayı otomasyon bölümü mezunu arkadaşlarda alabilirler mi yada alabilmeleri içine başka neler yapmalılar?
Ben bir fabrikada elektrikçi olarak çalışıyorum fabrikada başka elektrikçi ve mühendis yok. 400 kva Trafo bakımı için işletme sorumlusu olarak Bakım ve imza yetkim var mıdır? Teşekkürler.

Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi sınav soruları elınde olan varmı ban gönderırse çok sevınırım şimdiden teşekkürler :(

ÇOK ACİL Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi sınav soruları elinde olan varmı bana gönderirse çok sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi sınav soruları elınde olan varmı ban gönderırse çok sevınırım şimdiden teşekkürler :(

ÇOK ACİL Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi sınav soruları elinde olan varmı bana gönderirse çok sevinirim ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ******@hotmail.com

Mesajıma bakınız: https://www.kontrolkalemi.com/forum...ehliyeti-soru-cevaplari/sayfa5.html#post44390

hocam sınava tabi tutulmadan 1 defaya mahsus yenilenir demişsiniz fakat bugün yetkililerle görüştüm 5 gün eğitim şartı varmış ve biliyorsanız bu beş günlük eğitim ücreti nedir teşekkür ederim

SLM ARKADAŞLAR Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerince Çalışma Yeyki Belgesinin sınavını ben kazandım sadece manisa somada alabilirsin eğer 380 kv vwe 154kV MANEVRA YAPMAK İSTİYORSAN sınavı kayıp ettiysen sınav ücreti 180 ytl herkese başarılar

merabalar arkadaşlar nişanlım elektrik bölümü mevzunu iki yıllık bundan iki gün önce ekat belgesini almak üzere antalya ya gideceğini söledi ve kursun iki ay süreceğini tüm araştırmalarıma rağmen antalyada ekat belgesini almak için bir şube bulamadım bu konuda bilgisi olan payşlaşa bilirmi antalyada var mı bu belgeyi almak için kurs lütfen yardım edin şimdiden teşekürler

Son düzenleme:
bu belge için şahıs olarak başvuru yapılmıyor şirketlerin sizin için başvurması gerekiyor..

Merhabalar ben bu belgeyi almak ıstıyorum ama duz lıse mezunuyum.dıplomamı meslek lısesı elektrık bolumu dıplomasına cevırebılırmıyım yada olması ıcın ne yapmam gerek bana bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz....

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Geri