Elektrık elektronık muhendısı kpss de elektrık muh yerinede gecebilir mi?

demise

Üye
Kpss de Elektrik-elektronık muhendısi alımı nasıl??elektrık elektronık muhendısı kpss de elektrık muh yerınede gecebılır mı

bildiğim kadarıyla elektrik elektronik mühendisleri..kpss.de elektrik mühendisi kadrolarını secemioo...zaten bu da cok büyük sorun şuan...emo.nun da bunu ortadan kaldırmak için yaptığı çalışmalar varr...

4619 ve 4611 kadrolarını tercih edebilirsin eem olarak...bunlar elektronik içerio...
4610 kadrosuda elektrik mühendisliği..bunu tercih edemiosun malesef..

sızce bu yakın bır zamanda duzeltılırmı bu konu da emo ne kadar cıddı acaba bılıyormusunuz kardes
mehmet...

Elektrik-elektronik mühendisleri elektrik mühendislerinin kontenjanlarından mevcut uygulamaya göre tercih yapamazlar.Devletin elektrik iletim -dağıtım üretim alanlarındaki özelleştrimelerinden sonra geriye kalan yanlış hatırlamıyorsan EÜAŞ kalmıştı bir tek; bu gibi kurumların mühendis alım şartı var özellikle elektrik mühendisi istiyolar.Elektrik-elektronikler tercih yaparken aa ne güzel ben iki mühendisim diye tercih etmiş olabilirler ama öyle olmadığını malesef sonra bu şekilde öğreniyorlar.kendini geliştirmeye bak dostum yoksa devlete girip çalışman için öss ye çalıştığından daha fazla çalışman lazım..

Elektrik-elektronik mühendisleri elektrik mühendislerinin kontenjanlarından mevcut uygulamaya göre tercih yapamazlar.Devletin elektrik iletim -dağıtım üretim alanlarındaki özelleştrimelerinden sonra geriye kalan yanlış hatırlamıyorsan EÜAŞ kalmıştı bir tek; bu gibi kurumların mühendis alım şartı var özellikle elektrik mühendisi istiyolar.Elektrik-elektronikler tercih yaparken aa ne güzel ben iki mühendisim diye tercih etmiş olabilirler ama öyle olmadığını malesef sonra bu şekilde öğreniyorlar.kendini geliştirmeye bak dostum yoksa devlete girip çalışman için öss ye çalıştığından daha fazla çalışman lazım..

Doğrudur. Elektrik-Elektronik Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri kadrolarına yerleşemezler...Ve evet KPSS gerçekten ciddi çalışma ister, ve her sınavda daha da uzaklaşır.

Gercekten yazık ülke insanının hali birde yüzde 47 oranında elek-elektronık muhendıslığı kontejyanı arttı....ne olacak bu insanların hali ne yapmaya çalışıyorlar...gercekten yazık...

90 ı gecersen kpss.de rahatlarsınn...en son 86-87 lerle kapatıo...ben 89 aldım..riskli bi gruptayım yanii :(

peki niye devleti tercih ettiniz?bunu öğrenebilirmiyiz

slm arkadaşlar 2010 kpss de 85 puan aldım başarı sırası olark 40,600 deyim sizce atanma şansım nolur??

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri