Ekat-yüksek gerilim belgesi eğitim merkezi

turanfaik

Üye
Firma Ünvanı: EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

Faaliyet alanı: ENERJİ ÜRETİM EĞİTİM

Adres:EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ KUMBURGAZ/B.ÇEKMECE/İSTANBUL

Telefon:0212 885 60 42

Fax:0212 885 55 07

Web Sitesi: Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü

mail adresi:[email protected]
[email protected]

Yetkili Kişi: Lütfi COŞKUN (MÜDÜR)
Murat KANAT (MÜDÜR YRD.)

Ekli dosyalar

• 1.gif
    1.gif
    161.5 KB · Görüntüleme: 316
mrb ben de atak belgesi almak istiyorum ama orta okul mezunuyum 2002 senesinden kalfalık belgem var ustalıgım yok ne yapmam lazım şimdiden tşk ederim

ıyı gunler ustadlarım ben elektrık teknıkerıyım ekat belgesı alırsam ne ısıme yarar ımzayetkım yukselır mı ne gıbı faydaları olur.....bilgilendirirsenız sevınırım..

imza yetkin yükseleceğini zannetmiyorum kardeşim.bende yüksekokul mezunuyum ama işci sınıfında çalışıyorum.sadece yüksek gerilim bulunan tesislerde iş bulmanı sağlar.

selamlarr
lise elektronik, ön lisans end. otomasyon mezunuyum. ekat belgesi alabilirmiyim veya almam için ne yapmalıyım.tşklerr

s.a arkadaşlar.7 aydır elektrik üretim aş çalışmaktayım .iş yeri sahibi ekat belgesine göndermeye karar verdi. bundan önceki arkadaşlar izmir den almışlar.ben başvurduğumda bana dedikleri şu ; sizin çalıştığınız yer elektrik üretim biz elektrik dağıtım alaında çalışanlara veriyoruz dedi. yeni kanun bu şekilde dedi.istanbul EÜAŞ KUMBURGAZ EĞİTİM MERKEZİ elektrik üretim aş lere ekat belgesini veriyor dedi..eylüle kadar sınıflar dolmuş.öğrenmek istediğim şu gidenler veya bilgisi olanlar bilgilendirise çok sevinirim. orada gösterilen dersler uygulamalar ne üzerine? yani elektriksel mi yoksa mekanik ( makinalar ) üzerine mi bir santralde kurulumunda ve çalışmasında gerekli olan bilgilerimi veriyorlar.izmirdeki tedaş üzerine eğitim veriyormuş.öğretilen dersler sınavlar uygulamalar ne üzerine bunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden tşk ediyorum

dostum sanrım elektrik bölümünden mezun olanlar alabiliyor. ben lise elektirk mezunuyum. önlisans end elektronik. bana dedikleri şu ; lise diplomanla başvurursan alabilirsin dediler. yani elektirk mezunu olarak. yinede bir araştır.ekat belgesi için gerekli olanlar diye google araştır.

yaa arkadaşlar bu ekat kursu sonunda hazırlanan dosya ile ilgili hiç bi belge bulamıyorum nereden bulabilirim dosya hazırlamam gerekiyo

yok kardeşim tamamen genel elektrik elektronik ve dağıtım hatları ile ilgili dersler verilio ilk yardım derside var

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri