Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forumcu06

Üye
TEİAŞ TARAFINDAN (154 KVA)

MANİSA SOMA EĞİTİM MERKEZİNDE VERİLECEK OLAN EKAT KURSU
EKAT YG altında çalışma izin belgesi+İş Güvenliği eğitimi dahil olmak üzere 120 saatlik (6 Hafta) bir program uygulanmaktadır. Bu kursa Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun olanlar müracaat edebilirler.

AÇIKLAMALAR;1 – MYO, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun olmak,​
2 – Sosyal güvencenizin (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) veya “Yüksek Gerilim Altında Çalışma Yaşam Sigortası”nın yapılmış olması, (Yaşam Sigortası işlemi için kursiyerlere yardımcı olabiliriz.)
3 – Cumhuriyet savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış iyi hal kağıdı,
4 – Kurs ücreti ve ödemeler kursun açılmasından 10 gün önce sizlere bildirilecek hesap numaralarına yatırılacaktır. (Lütfen sizlere bildirimde bulunmadan herhangi bir ödeme yapmayınız.)
5 – Kursun açılabilmesi için 30 kursiyer kontenjanının dolması gerekmektedir.
6 – Kursa müracaat listesi her gün www.tekniker.org.tr internet sitemizde güncellenecektir.
7 – EKAT eğitimine katılmak istediğiniz kurs dönemini, size ulaşabileceğimiz telefon,e-Mail bilgilerinizi [email protected] adresine mail olarak gönderiniz.
8 – Kursiyerler Genel Merkez görevlimiz refakatinde eğitim merkezine bırakılacaktır.
9 - Eğitim Merkezlerinde günlük kurs saati 6 saattir.
10 - Kurs bitiminde Kursiyerlere Genel Merkezimiz tarafından ücretsiz veda gecesi tertip edilecektir.

TEDAŞ TARAFINDAN (34,5 KVA)
ANKARA GÖLBAŞI EĞİTİM MERKEZİNDE VERİLECEK OLAN EKAT KURSU

EKAT YG altında çalışma izin belgesi+İş Güvenliği eğitimi dahil olmak üzere 136 saatlik (6 Hafta) bir program uygulanmaktadır. Bu kursa Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun olanlar müracaat edebilirler.
AÇIKLAMALAR;
1 – MYO, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun olmak,
2 – Sosyal güvencenizin (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) veya “Yüksek Gerilim Altında Çalışma Yaşam Sigortası”nın yapılmış olması, (Yaşam Sigortası işlemi için kursiyerlere yardımcı olabiliriz.)
3 – Cumhuriyet savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış iyi hal kağıdı,
4 – Kurs ücreti ve ödemeler kursun açılmasından 10 gün önce sizlere bildirilecek hesap numaralarına yatırılacaktır. (Lütfen sizlere bildirimde bulunmadan herhangi bir ödeme yapmayınız.)
5 – Kursun açılabilmesi için 30 kursiyer kontenjanının dolması gerekmektedir.
6 – Kursa müracaat listesi her gün www.tekniker.org.tr internet sitemizde güncellenecektir.
7 – EKAT eğitimine katılmak istediğiniz kurs dönemini, size ulaşabileceğimiz telefon,e-Mail bilgilerinizi [email protected] adresine mail olarak gönderiniz.
8 – Kursiyerler Genel Merkez görevlimiz refakatinde eğitim merkezine bırakılacaktır.
9 - Eğitim Merkezlerinde günlük kurs saati 6 saattir.
10 - Kurs bitiminde Kursiyerlere Genel Merkezimiz tarafından ücretsiz veda gecesi tertip edilecektir.
NOT:
Aşağıda belirtilen illerde;
İzmir – Işıklar
İstanbul – Tuzla
Erzincan illerinde TEDAŞ tarafından EKAT kursu açılabilmektedir.
Bu merkezlerde kurs açılabilmesi için de 30 kursiyerin müracaatına ihtiyaç duyulmaktadır. Daha geniş bilgi için: www.tekniker.org.tr

Hocam kursun ücreti ne kadrdır peki ?? bilgi verebilirmisin bu konuda ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri