DTMF Uzaktan Cihaz Kontrol

TB5MAA

Üye
Sevgili arkadaşlar akıllı ev oto masyon sisteminde DTMF CEP TELEFONU ile uzaktan evdeki cihazları kontrol etmek gerek sanırırm..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
2 kanal 4 kanal 6 kanal (4 RÖLE kontrol)

Tb5maa hüsnü bey burada hep reklamlarınızı yapıyorsunuzlütfen bu tavrımızdan vaz geçin diğer sitelerdede aynı yazıları yazdığınızıda biliyorum artık piyasa da bu ürünlerden çok fazla var,demek istediğim forum için öğrenmek isteyen birçok kişi için paylaşımcı olmak bişeyler paylaşmak gerektiğini düşünüyorum reklamlarınızla ancak cebiniz kabarır.73

antrak üyesimisiniz?
dtmf kontrol artık tarihe karışmak üzere GPRS ile yapılıyor bu tip işler. akıllı evlerde ethernet veya gprs bağlantısı yapılır. dtmf ile sadece gecekondu kontrolü olur.

antrak üyesimisiniz?
dtmf kontrol artık tarihe karışmak üzere GPRS ile yapılıyor bu tip işler. akıllı evlerde ethernet veya gprs bağlantısı yapılır. dtmf ile sadece gecekondu kontrolü olur.

@MAIN_LOOP evet dtmf kontrolleri çok eskide kaldı demode bende siz gibi bu görüşü savunuyorum vatandaşıdaha önceden tanıdığım için sözüm ona reklam yapmayı çok seviyor işi paylaşım değil onun işi ticaret para kazanmak evet bu arada amatör telsizciyim vede antrak üyesi değilim bir cemiyete bağlı değilim .

Tb5maa hüsnü bey burada hep reklamlarınızı yapıyorsunuzlütfen bu tavrımızdan vaz geçin diğer sitelerdede aynı yazıları yazdığınızıda biliyorum artık piyasa da bu ürünlerden çok fazla var,demek istediğim forum için öğrenmek isteyen birçok kişi için paylaşımcı olmak bişeyler paylaşmak gerektiğini düşünüyorum reklamlarınızla ancak cebiniz kabarır.73
Mesaj 2012 de yazılmış!!!

Ona bişeycik olmaz tarsusta.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri