dikiş makineleri motor arızası

bence bir bobinajcıdan yardım iste

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Uçları bulup bağlama imkanınız yoksa bence hiç uğraşmayın derim,yanlış bağlantı sonucu motoru yakabilirsiniz.
teşekür ederim dediyiniz gibi yapıcam ben o fiçı şeklindeki parçadan yapabilirmi diye düşünmüştüm ama rizk almaya gerek yok çok sağ olun

Ucların yerleriyle oyna madıysanız daha önce düz dönen motor sonradan ters dönmes silindir şeklindeki parca kondostör patlak olabilir elektrikciye ölctürün bozusa yeni siyle değiştirin yine calışmasa sargılarda sorun vardır.

arkadasım 220 volt sanayı tıpı motordan bahsedıyorsun 6 uc cıkması muhtemel olarak 110 volt olarak ta calısması dır eger sen ucları karıstırmadıysan kondastör kuruma yapmıstır motora voltaj ver elınle motor uzerındekı tekerlegı cevır kalkıs yapıyorsa kondastorun bozuktur 12.5 mf 440 volt al tak sorunun cozulur sanıyorum ucları karıstırmıssan yardımcı olmaya calısırım

mekanik makina ise makinen motorla balata kısmını ayır ve motoru öyle çalıştır bak bakalım yine ters dönücekmi

mekanik makina ise makinen motorla balata kısmını ayır ve motoru öyle çalıştır bak bakalım yine ters dönücekmi

motorla balata kısmını ayırdım çalışmadı önce ters çalıştı sonra hiç çalışmadı sadece motor sesveriyor dönme yok

arkadasım 220 volt sanayı tıpı motordan bahsedıyorsun 6 uc cıkması muhtemel olarak 110 volt olarak ta calısması dır eger sen ucları karıstırmadıysan kondastör kuruma yapmıstır motora voltaj ver elınle motor uzerındekı tekerlegı cevır kalkıs yapıyorsa kondastorun bozuktur 12.5 mf 440 volt al tak sorunun cozulur sanıyorum ucları karıstırmıssan yardımcı olmaya calısırım

Ucların yerleriyle oyna madıysanız daha önce düz dönen motor sonradan ters dönmes silindir şeklindeki parca kondostör patlak olabilir elektrikciye ölctürün bozusa yeni siyle değiştirin yine calışmasa sargılarda sorun vardır.

arkadaşlar dediklerinizi sabah yapmayı deniyeceyim çok sağolun inşallah heseplı bir şekilde sorunu çözeriz malum hayat pahalı

evet haklısınız üçyıldan beri çalışıyordu şimdi olay bu şekil dediyinizi uygulamalıyım teşekürler

uçların yerleriyle oynamadım sadece dediyiniz parçayı çıkardım yenisini alıcam

Tamam sargılar temiz gözüküyor kondöstörü alıcanız yerde ölctürün

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,003
Son üye
ozdekaratas07

Yeni konular

Geri