Devre çizimi konusunda yardımcı olurmusunuz

Forumda amaç zaten bilgi alışverişi yapmak değilmi? İşine geleni burdan geri kalanını özelden yazmak yanlış bir mantık.Madem soru soruyosun cevap istiyosun konuyu takip edenlerde buradan bilgi alsınlar.
yapacak birşey yok hocam bu zamanda herşey karşılıklı mademki arkadaş devre şemasını başkasıyla paylaşmak istemiyor bende kodları paylaşmam devreyi görmedikten sonra :confused:

ayrıca 14-04.2012 ' de açtığım konuda 21-04-2012 tarihine kadar yardım etmeye çalışan sadece 2 kişi idi onlardanda herhangi bir yardım almadan devam ettim yoluma bana bir kişi deseydi hayrına gel kardeşim beraber yazalım senin işin görülsün deseydi ben hertürlü fedakar lığı yapmaya hazırdım yani

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece sana demedim herkes için geçerli.Yani benim işim görülsün deyip forumdan birini bulmak sonrada işin sonunu özelden halletmek etik değil.Konunun görüntülenmesine bak arada konuyu senden başka takip edenlerde var.

Sadece sana demedim herkes için geçerli.Yani benim işim görülsün deyip forumdan birini bulmak sonrada işin sonunu özelden halletmek etik değil.Konunun görüntülenmesine bak arada konuyu senden başka takip edenlerde var.
Bana diyormuşsun gibi geldi sende haklısın başkalarınında işi görülmeli ama böyle düşünmeyen insanlar var .

bu site işim var yapın. yaptıktan sonra hadi by by sayfası değil o kod başkalarının işinide görür. şimdi görmese bile gelecek sene birisi buraya bakıp proje olarak okulda yapar ve herkes kazanır. sadece sen kazanmazsın.!

bu site işim var yapın. yaptıktan sonra hadi by by sayfası değil o kod başkalarının işinide görür. şimdi görmese bile gelecek sene birisi buraya bakıp proje olarak okulda yapar ve herkes kazanır. sadece sen kazanmazsın.!

abicim senin kafanmı güzel bu olayı bu hale getiren sensin daha neyin tartışmasını yapıyorsun ?

bknz:
ŞEKLİN DEMO'SU BUDUR EĞER BAS + HEX DOSYALARINI GÖRDERİRSENİZ LYT DOSYASINI GÖNDERECEĞİM...

Forum istatistikleri

Konular
128,325
Kullanıcılar
450,167
Son üye
oygg

Yeni konular

Geri