Devre çizimi konusunda yardımcı olurmusunuz

sanada hak veriyoruma bi aynen ;) Bu devre tamamen benim yapımım değil arkadaşımı zorla tutup çizdik beraberce ama işte devamını getirebilsem keşke ya :D sadece baskı devresi olacak devreyi çalıştırmayacagım daha sonra belkı :) Saygı hocaya herzaman gösteriyorum fakat yalakası olalım istiyorlar sınıfımızda bi kaç fırlama var tam istedikleri gibi ayrımcılk var ne yapacagımı bilmiyorum kaldım kalacagım dersten o dereceyim bundan sonrasını götüremeyecegim devrenin abi. :(

PROGRAMINI yazdım pic' e attım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çalışma dosyalarının son halini ekle bakalım ne durumdasın.

Hocaya iltifat yağcılık değildir , kavramları karıştırma !

gene aynı durumdayım abi genede istiyosan koyayım
İltifattanda öte abi o anı yaşamadan anlayamasısın ciddiyim 2 senedir aynı teraneler :D

Valla ben biraz çizdim ama şuan elimde lcd yok arkadaşa verdim alınca devamını getirim
not : Programın bas ve hex dosyalarını göndermen gerekiyor !!

O devre çalışmaz çünkü 11 ve 12. Bacaklar bağlanmamış ayrıca 1. Bacakta bağlanmamış

ben çalışıyor demedim çalışacak başka yolu yok ! hex dosyaları picde şuanda pic coder yanımda olmadıgı için sana hex dosyalarını veremeyecegım yarın öğleye doğru felan ö.mesaj olarak atarım

Valla ben biraz çizdim ama şuan elimde lcd yok arkadaşa verdim alınca devamını getirim
not : Programın bas ve hex dosyalarını göndermen gerekiyor !!
senin çizdiğin devreyi bana bir yollarmısın linkini bakabilirmiyim.

ŞEKLİN DEMO'SU BUDUR EĞER BAS + HEX DOSYALARINI GÖRDERİRSENİZ LYT DOSYASINI GÖNDERECEĞİM...

ŞEKLİN DEMO'SU BUDUR EĞER BAS + HEX DOSYALARINI GÖRDERİRSENİZ LYT DOSYASINI GÖNDERECEĞİM...

alışveriş yapmak için değil birşey öğrenebilmek için istedim devrenizi görmeyi ama siz yanlış anladıysanız bilemem
Yardımcı olacak başka arkadaşlar varmı acaba ?

alışveriş yapmak için değil birşey öğrenebilmek için istedim devrenizi görmeyi ama siz yanlış anladıysanız bilemem
Yardımcı olacak başka arkadaşlar varmı acaba ?

sen bilirsin bende kodu nasıl yazmış diye bakmak istiyodum. sadece hex de olur. fikrini değiştirirsen özelden yaz. ben ultrasonik mesafe sensörü için reader yapmaya gidiyorum.

sen bilirsin bende kodu nasıl yazmış diye bakmak istiyodum. sadece hex de olur. fikrini değiştirirsen özelden yaz. ben ultrasonik mesafe sensörü için reader yapmaya gidiyorum.
Peki ö.mesajdan yollarsanız yardımcı olacağım size.

Forumda amaç zaten bilgi alışverişi yapmak değilmi? İşine geleni burdan geri kalanını özelden yazmak yanlış bir mantık.Madem soru soruyosun cevap istiyosun konuyu takip edenlerde buradan bilgi alsınlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,420
Kullanıcılar
450,336
Son üye
emreaydin68
Geri