Danfoss 132f0018

c.yapar

Üye
Merhabalar, danfoss 132f0018 model sürücünün hem 4-20mA çıkışını kullanarak otomatik olarak frekans girmek istiyorum. Aynı zamanda manuel olarakta frekans girmek için potansiyometre bağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
"Giriş" ve "çıkış" terimlerini kontrol ederek yazarsanız sevinirim.

Yani "çıkışı", "giriş" olarak mı kullanmak istiyorsunuz?

Veya tam olarak ne yapmak istiyorsanız, onu anlatın.
Kolay gelsin

Merhabalar, danfoss 132f0018 model sürücünün hem 4-20mA çıkışını kullanarak otomatik olarak frekans girmek istiyorum. Aynı zamanda manuel olarakta frekans girmek için potansiyometre bağlamak istiyorum. Bunu nasıl yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim.
cihazın 50-53-55 numaralı klemenslerine pot bağlayıp frekans referansını verebilirsiniz

analog çıkış ucu 42 numaradır buradan 4-20 ma almak için :
6-90 parametresini 1 yapın
6-91 parametresini çıkış frekansına göre almak için 1 yapın
hem mA hemde gerilim ile sürmek isterseniz iki farklı setup programlayıp ona göre parametre ayarlayabilirsiniz.
setup geçişini inputlardan bir tanesine atayıp yapabilirsiniz.
1688977038954.png

cihazın 50-53-55 numaralı klemenslerine pot bağlayıp frekans referansını verebilirsiniz

analog çıkış ucu 42 numaradır buradan 4-20 ma almak için :
6-90 parametresini 1 yapın
6-91 parametresini çıkış frekansına göre almak için 1 yapın
hem mA hemde gerilim ile sürmek isterseniz iki farklı setup programlayıp ona göre parametre ayarlayabilirsiniz.
setup geçişini inputlardan bir tanesine atayıp yapabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 99400
Dediklerinize bakıcam teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri