dalgıç pompa kuru çalışma elektrodsuz koruma

nemo63

Üye
dalgıç pompanın elektrodsuz koruma role şemaları (türkçe) pdf firma

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Başlık ilgimi çok çekti ama yazıdan birşey anlamadım. Piyasada böyle bir cihazmı var yoksa yardımmı istediniz anlamadım.

benim aradığm dalgıç pompalarla ilgili elektrodsuz koruma şemaları ve de onlarla igili araç gereç (role) bu konuda hangi firmanın çalışma sı var vede bu rolerle ilgili çalışma talimatları (ayarları) mümkünse türkçe olursa sevinirim

Fanox marka röle kullanabilirsiniz.www.imajteknik.com adresinden istifade edebilirsiniz.Yüksüz çalışan
motorlarda,Cosq faktörünün düşük olması prensibinden yararlanarak çalışmaktadır.Klasik uygulamala-
ra göre pahalı bir çözüm olmasına rağmen,zorunlu hallerde tek çözümdür.

kontaklı ampermetre kullanmayı deneyebilirsin .kataloglarında; istenilen akımda açma kapama yapabilen kumanda kontakları bulunan bir malzeme olarak bahsediliyor .ama deneme fırsatım olmadı ayrıca kosinüs fi metre lerin kumanda kontaklı olanlarıda işine yarayabilir

basinç sensoru ıle kontrol edınız kuyuda dalgiç pompanın susuz kalmıyacağı şekılde basinç sensorunu ayarlayın suyun sevıyesı azalınca basinç sensoru devreye gırecektır vede motorunuzu koruma yapacaktır

benim aradığm dalgıç pompalarla ilgili elektrodsuz koruma şemaları ve de onlarla igili araç gereç (role) bu konuda hangi firmanın çalışma sı var vede bu rolerle ilgili çalışma talimatları (ayarları) mümkünse türkçe olursa sevinirim
epc elektronık kartlı panoları denemeni tavsıye ederım .
Vansan mak san a.ş

grundfos marka mp204 veya cu3 derinkuyu pompa kontrol rölesi işini fazlası ile görür.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,983
Son üye
ardaxsm

Yeni konular

Geri